МинерАлочка• 03 ноября 2023

На кого краще вивчитись, майстер манікюру чи перукар?

Як ви вважаєте, з точки зору важкості роботи, заробітку, затрат на інструменти, конкуренції і тд.
А може щось інше порадите з бьюті індустрії.
Хочу щось опанувати нове, а що не можу сама вирішити.
Результат:
вже голосів: 64
42 (65.63%) Перукар
9 (14.06%) Манікюр
9 (14.06%) Результат
4 (6.25%) Інше
Ну ниче се• 03 ноября 2023
Перукар колорист то має бути прибутково

LoveYouOrNot• 03 ноября 2023
Нігті роблять не всі, а волосся стрижуть майже всі.
У перукаря завжди буде робота - стрижуться від малого до старого.
Але відштовхуватись треба від того, що вам більше подобається.
Краля-Галя• 03 ноября 2023
Если без маникюра смогут, то без стрижки нет. И клиентов больше. Дети, мужчины.
Краля-Галя• 03 ноября 2023
А если не пойдет, со временем можно перепрофилироваться в грумера)
Пэрисхилтонша• 03 ноября 2023
Перукар точно! Я не в цій сфері працюю, але уже 6 років в манікюрному хобі, Ви знаєте, скільки токсичних речовин в матеріалах, скільки майстрів заробили собі астму, серйозні алергії, а спина, ноги-руки-шия... Он знайома інструктор, власниця салону, школи з великим досвідом, а останній час на небулайзері та інгаляторах, вирішила піти з професії, бо навіть навчаючи, дихає тим всім.
І як подивитися на часи карантину і війни, то хоч чи ні, а чоловікам стрижку треба, а про манікюр у майстра можна забути до кращих часів.
LoveYouOrNot• 03 ноября 2023
Я б теж хотіла якось опанувати роботу, яка «в руках», бо наприклад при екстреному виїзді за кордон твої мізки без знання мови і проф. термінології там не потрібні)
Але я розумію, що потрібна практика( Не може бути, що раз навчився і усе))
Дивилась у сторону нарощення волосся, але це трохи специфічна послуга.
Не вмію заміряти• 03 ноября 2023
та ну так себе

Українська Мрія• 03 ноября 2023
Учтите,что парикмахер физически тяжелее работа . Нужно все время стоять на ногах, если проблемы со спиной , не думайте даже . Ну а маникьр -эээ то дышать все время вредными испарениями лаков
Пэрисхилтонша• 03 ноября 2023
Хоча додам - навчитися і вміти ’робити руками’ як можна більше послуг - був би кращий варіант, брови, вії, нігті, стрижки, шугарінг, лазерна і масаж туди ж
Мамина квіточка• 03 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
День на ногах з піднятими руками теж не подарунок.
Кусман Сиру• 03 ноября 2023
Из этих однозначно парикмахер. Помимо стрижек можно делать прически невестам, на фотосессии. Если освоите еще визаж, можно работать на сьемках.
ОдинРазНадетое• 03 ноября 2023
На грумера.
Та никада в жизни• 03 ноября 2023
Звісно перукар!
КошачийНос• 03 ноября 2023
Парикмахеры, кто покраской занимается вроде гребут хорошо, по 4-5к чистыми в день думаю имеют, и очереди к ним всегда на месяц вперёд. Сама вот думаю об этом
Партизанка• 03 ноября 2023
автор, а вы нашли где учиться?
я год назад вернулась, тоже хотела на парикмахера, с будущим - в колориста.
но либо цены - космос, либо качество обучения фиговое (((