Щепотка_совести• 03 ноября 2023

Хто здавав ЖД квитки до Польщі? Скільки чекати коштів?

Купляла через застосунок, а здавати їх треба тільки через касу. Там купа заяв, ксерокс документів… а коли кошти чекати? Був у когось досвід?
Лялька в колисці• 03 ноября 2023
Я. Сказали до 3-х месяцев
автор Щепотка_совести • 03 ноября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я. Сказали до 3-х месяцев
Ви ще чекаєте ?
Щедрик ведрик• 03 ноября 2023
я здавала в кінці липня, кошти отримала в вересні
Лялька в колисці• 03 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Ви ще чекаєте ?
Да, 2 недели назад сдала. Кассирша говорила людям через 2 месяца приходят
автор Щепотка_совести • 03 ноября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Спасибі
Кумедний ґудзик• 03 ноября 2023
В мене був квиток на 11 жовтня, купляла в додатку. Якимось дивом і повернула через додаток, гроші прийшли десь на 3й день.
Пургену мне• 03 ноября 2023
Я повертала квитки інтерсіті. Писала їм на пошту, від початку і до самого повернення коштів пройшло менше місяця. Коли вони погодили повернення, то до тижня гроші мені прийшли.
Борода• 03 ноября 2023
Чекаюз 25 серпня