Доктор Варвар• 03 ноября 2023

Як виживати одній з дітьми на одну зарплату??

Склалось так, що чоловіка немає на даний час, аліменти не плате
Я живу(ні, виживаю) з двома дітьми на одну мою невеличку зарплату..Сума така, що на трьох - це сміх просто(хоча робота пов´язана з бухобліком), а на виплату по малозабезпеченості не виходить- по цих мірках ми заможні
Просто не знаю...вже руки опускаються.
Ніби ж і робота є і по господарству працюю, все на моїх жіночих плечах, а в підсумку - страшенна втома і безгрошів´я...
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Ну и чем это автору поможет сейчас ? Ваша женская мудрость ?
Сейчас тянешь а завтра можно и не потянуть , жизнь меняется
Да. Непробиваемые люди тут. Помогите вы автору. Чем чем, зарплату нормальную получать, чем тут помочь

Миззери• 03 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну так я хоть могу слова поддержать и посоветовать а не чморить и писать тупые комменты зачем рожала
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Толку от тех слов. Денег больше не станет
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Дякую за добрі слова і поради, обов`язково прислухаюсь))
Надежда наш компас• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
все норм...
більш за все ви праві...
Ви офіційно розлучена?
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
хоч і не стане більше грошей, як ви говорите, але просто слова підтримки і якісь конструктивні поради - це теж немало
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ви офіційно розлучена?
так
Надежда наш компас• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
так
Тоді у вас схожа ситуація. Я розлучена, офіц.працюю, ставка 9300, 2 дітей підлітків- і мені нараховують допомогу по малозабезпеченості.
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
чому ж в мене тоді не виходить ця допомога?

Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Кошмар , как всегда тут ноль солидарности и поддержки заклевали автора
Человек работает и сам детей содержит в войну
Но опять не так, опять виновата
Ну мы же рожаем детей, на нас ответственность.
Мы делаем выбор рожать или нет
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
ввела ваші(чи свої) дані в калькулятор допомоги по малоз., результат - 0
Прилипало• 03 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Зато рожают по двое, трое. Вдруг он поменяется
Да, как читаешь ’ дети’ во множественном числе- вопросов больше , чем сочувствия
Надежда наш компас• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
У мене по калькулятору також не виходить. А в соцзахисті наст.формула- для вас рахують 1208, для кожної дитини по 3600, загалом виходить близько 8 тис, суми точно не пам´ятаю, якщо ваша зарплата на руки менше, то маєте право на доплату. Просто ідіть самі в соцзахист і подавайте документи, вони на місці і прорахують, чи варто.
Гореотума• 03 ноября 2023
Що робила і роблю я у вашій ситуації:
- здаю одну кімнату, у нас 3к квартира
- шукаю підробіток за всіма фахами, у мене їх 2. Розказую знайомим і друзям, що шукаю халтурку, маю профіль на кабанчику. В основному підробіток йде через знайомих, але і кабанчик зрідка підкидає.

Ну і жорстка економія на всьому, залюбки забираю речі, які віддають від своїх дітей, на ринок виходжу в неділю ввечері - тоді приїжджі дешево віддають залишки, щоб не везти товар назад, в суперах лише акційні товари, як хороша знижка - беру багато про запас.
Якось виживем.
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
а аліменти( їх наявність/відсутність чи факт подачі/неподачі ) якось впливають на результат?
автор Доктор Варвар • 03 ноября 2023
Ответ дляГореотума
Що робила і роблю я у вашій ситуації:
- здаю одну кімнату, у нас 3к квартира

Якось виживем.
дякую за пораду
Посудомойка• 03 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Какие у нас милые и классные соотечественники 🙈
ай, просто изрядный процент психбольных и деградантов. Мыслите как врач. Всех жалеем.