Доктор Варвар• 03 ноября 2023
Як виживати одній з дітьми на одну зарплату??
Склалось так, що чоловіка немає на даний час, аліменти не плате
Я живу(ні, виживаю) з двома дітьми на одну мою невеличку зарплату..Сума така, що на трьох - це сміх просто(хоча робота пов´язана з бухобліком), а на виплату по малозабезпеченості не виходить- по цих мірках ми заможні
Просто не знаю...вже руки опускаються.
Ніби ж і робота є і по господарству працюю, все на моїх жіночих плечах, а в підсумку - страшенна втома і безгрошів´я...
Просто не знаю...вже руки опускаються.
Стрекозей• 03 ноября 2023
Женщины, которые с детьми в Германии, и им не платит алименты муж, подали тут на них, даже обязаны там около 400 евро на ребёнка. И эти деньги потом ложаться на отца. Не знаю как, может будет через суд, может запрет на въезд Европу.
Кто знает об этом, поправьте меня
Радість моя• 03 ноября 2023
Допомогу на дітей оформили (якщо не платить аліменти), малозабезпеченність, субсидію?
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
’Не слилась’!
якщо в ту ж секунду не відписалась - відразу ’слилась’!((
Ну то розкажіть, де чоловік дівся, аліменти. Вік дітей, зарплата?
Заместитель Анонима• 03 ноября 2023
Или же уехать заграницу пока принимают беженцев , получать пособие , учить язык и потом на работу . Я бы и сама уехала , если бы меня здесь ничего не держало , боюсь , что одной будет тяжело без мужа и что распадётся семья . Мы и так с мужем несколько лет жили порознь . Мне с ним намного легче , чем одной .
Радість моя• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
А чем он занимается?) Много свежих миллионеров по тюрьмам сидят? 😄
Не сидят, а дальше работают и дальше воруют ), ой как неудобненько. 😄
Можна більш детально про свіжих міліонерів. Назвіть прізвища
Радість моя• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Только помощь там смешная. Купите на нее хоть на месяц памперсы, смеси пюрешки и одежду и игрушки.
Ну вы поняли. 👎
Трошки менше мінімальних аліментів, чого смішна? Смішною вона була в 2007 році, але не була зайвою
Точная копия плова• 03 ноября 2023
Я вам очень сочувствую! Что останется… держать я ради детей. Может старайтесь найти мужчины, чтоб легче было. Или подработку. Или может с огорода у родственников можно овощи-фрукты попросить.,,
Летала_НаМетле• 03 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не нужно осуждать . Всякое бывает в жизни . Все не запланируешь и не предусмотришь .
Ну я например вторую беременность прервала, так как хватит и одного.
Вічний двигун• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Якщо батько не сплачує аліменти, то ви можете звернутися на «аліменти» від держави. По 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Тобто це буде приблизно плюс 2800 до того, що ви маєте.
Если у автора есть хотя бы минималка, то ей не положено(
Доктор Варвар
• 03 ноября 2023
Уявіть собі, що в свій час у нас в сім´ї все було добре: чоловік в усьому допомагав,заробляв більш-менш нормально(на життя вистачало)
Потім поїхав за кордон, як він говорив, у справах - і все рідше і рідше телефонував, а потім перестав виходити на зв`язок. як пізніше з`ясувалось, в нього тут був великий борг за кредитом..
це все нехай....але по відношенню до мене і дітей його ’зникнення’ я розцінюю як зраду..
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Стрекозей• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Тогда узнайте что там по Германии, езжайте, подайте там на алименты, и будет он их платить в любом случае, придурок
Летала_НаМетле• 03 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Кстати, за границей можно учиться несколько лет. Курсы языка +на какую-то профессию.
Почемучка• 03 ноября 2023
Ответ дляВічний двигун
Ну звідки ви це взяли? Мінімальна ЗП - це менше, ніж 3 прожиткових мінімуми. Це я не вдаючись на нормативно-правової бази кажу, а чисто математично
Заместитель Анонима• 03 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Понимают те , кто были в этой ситуации , кому некому помочь . А те кто не понимает , высмеивают , осуждают. Пусть не зарекаются, жизнь такая непредсказуемая , так может нагнуть , что никогда бы и не подумал , что такое может быть .
Летала_НаМетле• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
А я знаю случай, когда женщина так ушла из дома и оставив двоих детей на мужа и с концами.
ничевока• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
7600-6700=1100грн, сильно не розгулялися
Стрекозей• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Мне кажется только нужно на развод подать в Украине, он наверное живёт уже с другой, извините автор за такое предположение
Доктор Варвар
• 03 ноября 2023
Ответ дляСтрекозей
не всім підходить така порада, хоча об`єктивно, це було б добре...
мені, на жаль, не підходить( в силу багатьох обставин
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ага. Именно так и будет. Нагинает тех, кто на это подписывается
Стрекозей• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Почему?
Доктор Варвар
• 03 ноября 2023
Ответ дляСтрекозей
все норм...
більш за все ви праві...
Заместитель Анонима• 03 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Не вижу ничего смешного , а вам всё смешно . Я очень сочувствую автору и понимаю , как ей тяжело .
Вічний двигун• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Прочитала как считать. Берется доход всех членов семьи за 6 мес, делим на 6 и на количество человек. Например мама и 2 детей, зп- минималка, тогда выходит 2167 на человека в месяц, а это больше 50% прожиточного минимума на ребенка и помощь не положена
Безпринципова• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Діти- підлітки(ще шкільного віку)
З/п 9000(з нарахуваннями)
якось так
Ви думаєте вам тут поспівчувають?
Тут такі змії, що ще гірше почуватись будете.
Та і що ви хочете почути?
Чим вам тут можуть допомогти? Поспівчувати і то тут більшість такого поняття не знають)
Деякі і з чоловіком на 9тис живуть
і терплять))
То ще і позлорадствують ((
Та і що ви хочете почути?
Деякі і з чоловіком на 9тис живуть
і терплять)) То ще і позлорадствують ((
Туся муся• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не заводити дітей, якшо в тебе одна зарплата
А вам не заходити в такі теми про дітей.
Доктор Варвар
• 03 ноября 2023
Ответ дляБезпринципова
Ви думаєте вам тут поспівчувають?
Та і що ви хочете почути?
Деякі і з чоловіком на 9тис живуть
і терплять))
То ще і позлорадствують ((
Та і що ви хочете почути?
Деякі і з чоловіком на 9тис живуть
і терплять)) То ще і позлорадствують ((
я вже зрозуміла - що ні
але навіть за декілька добрих коментарів - дякую, дівчата
Стрекозей• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
я вже зрозуміла - що ні
Надеюсь у Вас какие то очень объективные причины, а не ,,вдруг вернётся, общая квартира, страх потерять работу, страх что не выйдет и тд. Потому что это бы очень поменяло Вашу жизнь в лучшую сторону
Почемучка• 03 ноября 2023
Ответ дляВічний двигун
Щось у вас застарілі цифри. На одну дитину автора прожитковий мінімум 2880 грн. в місяць в 2023 році
ничевока• 03 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Що вас тримає?
Що з житлом?
Оч@ров@Шк@• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Зовсім ні.
Св-во про народження
Довідка з виконавчої служби про те, що не сплачує аліменти, внесений до Єдиного реєстру боржників
Довідка з роботи матері, якщо працює
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
Ага, я прийшла. Довідку виконавча служба не дає. Вони відправили виконавчий лист в Крим в 2013 році. Все. Треба або знову на суд або ще щось.