Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Чи може психотерапевт обіймати на сенсах?
Мені потрібно доотримати "любов батька".
Коко На Страже• 03 ноября 2023
Говорят, нет. Он не должно проявлять симпатии и антипатии к клиенту.
спальное место• 03 ноября 2023
Доотримати від психотерапевта? Чому від нього? Чому не адаптуватись і не навчитись жити з наявними даними - власне, з допомогою психотерапії - а саме ’доотримати любов’, ще й саме в такій формі, від чужої людини, з якою Вас поєднують робочі стосунки?
Якщо Ви вже в терапії і ця ініціатива надходить від Вас, обговоріть зі спеціалістом. Якщо це його ініціатива, уточніть, чому саме так він це бачить.
Калинові вуста• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Якщо я хочу, щоб мене обіймали. Де брати це?
А Вас немає кому обіймати?
ЧукИГеки• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Греко-римська боротьба
спальное место• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ви можете хотіти що завгодно. Шукайте, чому саме це Ви хочете, чому в такому вигляді. Шукайте, чому вважаєте, що всі бажання треба обов´язково виконувати. Можливо, потреби, про які говорять ці бажання, можна реалізувати інакше. Обійми - це інтимний фізичний контакт, який повинен відбуватися за згоди обох сторін.
Харчовий тріль
• 03 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Що шукати? Я хочу цього, тому що недоотримала у дитинстві. Цікавлчть лише зрілі чоловіки, а отже це батько. Чим я можу замінити цю потребу? Батько помер.
спальное место• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ви можете замінити турботу в обіймах на турботу через спілкування. Ви можете не замінити її, а навчитися жити з нею, або трансформувати її в щось інше, самостійно зайнявши позицію дорослого, який піклується. Неможливо прийти на сеанс і вимагати обіймів від чужої людини, це неетично і спеціаліст не погодиться. І матиме рацію. Ідіть у терапію і розбирайтесь, що з цим робити)
барабанщица• 03 ноября 2023
Интересно, ну обнял он вас, и что теперь проблема отсутствия объятий отца в детстве решена?)) так можно всю жизнь ходить к психологу и горевать по детству
Ответ дляХарчовий тріль
Може в волонтерстві? допомога в будинку дітей, будинках престарілих
Та й просто в волонтерстві.
Лікарі - психолог, психіатр - не можуть обіймати. не повинно бути ніякого емоційного контакту з цими лікарями
Та й просто в волонтерстві.
спальное место• 03 ноября 2023
Ответ дляmavka.cy
Та й просто в волонтерстві.
Вибачте, маленьке виправлення: психолог - не лікар, це консультативна професія, він нічого не призначає. Психіатр - лікар, має право діагностувати і лікувати медикаментозно. І психіатр, і психолог можуть отримати додаткову освіту і стати психотерапевтами - тобто фахівцями, які надають допомогу в межах певного напрямку психотерапії, однак право призначати ліки лишається за психіатрами.
А по суті Ви все правильно пишете.
Ответ дляспальное место
А по суті Ви все правильно пишете.
а до чого це виправлення? я знаю різницю психолога і психіатра. і не говорила нічого, щоб суперечило вашій інформації
спальное место• 03 ноября 2023
Ответ дляmavka.cy
Чудово, що Ви в курсі. Просто Ви написали вище ’лікарі - психолог, психіатр’. Я написала уточнення, бо, на жаль, трапляються психологи, які всупереч своїй кваліфікації починають призначати препарати. Тож моє повідомлення не з метою Вас вколоти, а як застереження автору і іншим, хто читатиме.