Мовчу, але хочу• 03 ноября 2023

Токсоплазмоз у котів

Підкажіть, будь -ласка, хто має досвід, при таких показниках аналізу, мова йде про давно перенесене захворювання чи про гостру форму? IgM, як виявилось, в пакет не входив(
IgG 1.46
Референтні значення
< 0,9 K - негативний
0,91 - 1,09 К - сумнівний
1,1 - 4,9 К - позитивний
> 5,0 К - сильнопозитивний

Якщо брати "людську" аналогію, це імунітет. Клініка наполягає на гострій формі і лікуванні.
Свята• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Давайте без цього.
У малої не був підтверджений токсо.
Там, судячи з симптоматики, окрім токсоплазмозу міг бути і інсульт, і пухлина і ще багато чого.
Але оскільки через пійману мишу стояла підозра на сказ, то робили аналіз тільки на сказ. Якщо ви в темі, то знаєте, що в цьому випадку розтин на інші причини не роблять. Ми мали важкий вибір.
А началось резко после мышки? Сезон такой, что мышек травят, могла от яда начать так болеть
Анчо Ус• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Якби я не розбиралась в темі антитіл, у мене б і не виникло питань.
Не хочеться лікувати те, чого немає.
Так в чому Ви розбираєтеся, якщо немає іgM?😆
А через те що лікар взяв неінформативний аналіз Ви свою кішку караєте?
автор Мовчу, але хочу • 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я розбираюсь в титрах.
Бо при позитивних М, G мають бути набагато, в рази вищі.
Можливо в тему завітають ті, хто мали справу з реальними результатами аналізів в реальних ситуаціях або ветеринари, і я почую нормальний аналіз ситуації.
Бо 3-4 тижні пхати в кішку антибіотик, особливо, коли він не треба - то теж ще те знущання
Найбільш мене смутило те, що клініка наполягає, що - далі цитата- ’IgG каже саме про гостре захворювання, треба проходити лікування.
Рекомендовано вже починати антибіотик Кліндаміцин 300 мг таб. По 1/3 таб. 2 рази в день, курс 3-4 тижнів. Після закінчення курсу ще раз перездати на токсоплазмоз і контролювати загальний стан’.
Ну ніколи і ні в кого igG в подібних титрах про гострий стан не свідчило((
Це якби такий показник мали б M- антитіла, справа була б геть інша
автор Мовчу, але хочу • 03 ноября 2023
Ответ дляСвята
Так, була підозра і на яд.
Але три тижні пройшло, наврядчи яд діяв би так довго.
Ми вже потім аналізували, що ’дивності’ почалися ще до мишки, і перелякана вона була, і ховалась, і проблеми з лапками, але думали, що налякали діти і вона вдарилась( Бо коли я з роботи ввечері приходила, вона себе поводила абсолютно нормально...
Зараз думаю, що то вже тоді перші симптоми були.
Свята• 03 ноября 2023
Ой, автор, сочувствую вашей утрате. Это был тяжелый выбор
автор Мовчу, але хочу • 03 ноября 2023
Ответ дляСвята
Дякую за співчуття... Дуже важкий. Ми ще й дитину з собою потягли, хто ж знав, що так буде. А найважче, мабуть, те, що ми не зможемо взнати - чому. Чи наша вина, чи щось, що від нас не залежало. Ясно, що друге було б морально легше.
Само_достаточная• 04 ноября 2023
Ответ дляСвята
А вы кто?
Я написала сначала, что у моих котов тоже такое было. Но перепутала с трихомонадой. Удалить сообщение нет возможности, поэтому откорректировал его.