Мовчу, але хочу• 03 ноября 2023
Токсоплазмоз у котів
Підкажіть, будь -ласка, хто має досвід, при таких показниках аналізу, мова йде про давно перенесене захворювання чи про гостру форму? IgM, як виявилось, в пакет не входив(
IgG 1.46
Референтні значення
< 0,9 K - негативний
0,91 - 1,09 К - сумнівний
1,1 - 4,9 К - позитивний
> 5,0 К - сильнопозитивний
Якщо брати "людську" аналогію, це імунітет. Клініка наполягає на гострій формі і лікуванні.
IgG 1.46
Референтні значення
< 0,9 K - негативний
0,91 - 1,09 К - сумнівний
1,1 - 4,9 К - позитивний
> 5,0 К - сильнопозитивний
_Alekssandra_• 03 ноября 2023
А клиника хоть не Бугайова?
У меня был такой с ними инцидент. Еще и рассказывали, что какие-то контрабандные препараты будут вводить електрофорезом, дорого и долго.
Мы не лечили кота. Ттттт...все хорошо. У него именно антитела зашкаливали, ’клиника настаивала на лечении’ тоже.
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ви вагітні ? Плануєте?
Я не вагітна, не планую і у мене був токсоплазмоз. Причому виявлений ’сюрпризом’ на стадії планування і я пам´ятаю ті дикі титри igG.
Зараз питання по кішці. 11 років.
Бо три тижні тому мусили присипити меншу кішку (6.5) міс, різкий напад некупованих судом, підозра на токсоплазмоз і сказ. Сказ не підтвердився.
Але переживаємо за старшу кішку. Хоча, думаю, вона вже з токсоплазмозом справу мала.
Зараз питання по кішці. 11 років.
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
А клиника хоть не Бугайова?
Ні, невелика місцева.
І наче нормально з ними було спілкування раніше.
А тут прям здивувало.
Я добре знаю тему антитіл. Але може з котами інакше?
А тут прям здивувало.
Непереможна• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Зараз питання по кішці. 11 років.
Коти у віці практично всі мають антитіла до токсоплазмозу.Все ок у неї
Непереможна• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ні, невелика місцева.
А тут прям здивувало.
Нічого інакшого не має
Анчо Ус• 03 ноября 2023
Так здайте на IgM, чи нам тут гадати що з кішкою? А взагалі - лікування потрібне, тим більше що в анамнезі померла кішка
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
Дякую, я очікувала подібний результат.
Але не очікувала наполягання на лікуванні (
Прямо засумнівалась(
Непереможна• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Навіщо М, якщо є G,і що лікувати то? Антитіла?
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Від чого лікувати?
А якщо там була пухлина? Чи інсульт?
Підозру на токсоплазмоз не підтверджували. На жаль. Були в шоці, не знаю чому не зробили аналіз ((
А якщо там була пухлина? Чи інсульт?
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Думала, що вони беруть обидва типи антитіл) 500 грн аналіз)))
_Alekssandra_• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ні, невелика місцева.
А тут прям здивувало.
Я не знаю. Мы вообще глаз лечили. К кошачему офтальмологу пошли. Сдали там анализы и вот это вот все началось. Но уже больше 5ти лет прошло. Кота не лечила я предложенными негуманными методами от токсоалазмоза.
Прививки только комплексные после этого случая делать начала, даже не в курсе, что туда входит.
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я здавала на М, коли у мене ,G були 600+. І так вони були +. Але ж перевищення було в сотні разів...
Анчо Ус• 03 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
М це гострий процес, G - хроніка
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
М це гострий процес, G - хроніка
G - не завжди хроніка)
В більшості випадків - це набутий імунітет. Пам´ять організму)
Залежить від титрів
Непереможна• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
М це гострий процес, G - хроніка
Я прекрасно знаю що це, і якщо є G, то це раніше перенесене захворювання.При тому, що G не захмарні
Анчо Ус• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Від чого лікувати?
А якщо там була пухлина? Чи інсульт?
Так якби у вас інша кішка не померла, то можна було б ризикнути/забити на лікування.
А так, я ваших дій не розумію - лікар каже лікувати, а Ви шо?
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я не хочу лікувати те, чого немає.
Лікарю були теж були озвучені всі підозри. Тим не менш аналіз він взяв неінформативний.
В 99% токсоплазмоз безсимптомний і без наслідків проходить.
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляСвята
Автор, а лечить от чего собираетесь? Если на данный момент болезнь не подтвержденная. Сдайте анализ
ІgM?
Анчо Ус• 03 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Я не хочу лікувати те, чого немає.
Скажіть це померлій кішці
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Скажіть це померлій кішці
Давайте без цього.
У малої не був підтверджений токсо.
Там, судячи з симптоматики, окрім токсоплазмозу міг бути і інсульт, і пухлина і ще багато чого.
Але оскільки через пійману мишу стояла підозра на сказ, то робили аналіз тільки на сказ. Якщо ви в темі, то знаєте, що в цьому випадку розтин на інші причини не роблять. Ми мали важкий вибір.
У малої не був підтверджений токсо.
У моих знакомых заболел котенок. Повезли в клинику. Зоолюкс. 4 дня стационара обошлось в 24000 грн. Через неделю контрольный визит за 3600 грн и вывод: анемия, надо гематолог ( у нас есть, мы вас запишем 1500 грн) доп анализы чтобы свежие ( 2000 грн) и переливание крови ( от 3000 грн)
Поехали в другую клинику, и там анализ показал что анемии нет
Мовчу, але хочу
• 03 ноября 2023
Ответ дляСвята
Якби я не розбиралась в темі антитіл, у мене б і не виникло питань.
Не хочеться лікувати те, чого немає.