Удачная• 03 ноября 2023

Ви вінчалися з чоловіком?

Через який час після шлюбу ви вінчалися з чоловіком? Чи покращило це ваші стосунки?
празники не помню• 03 ноября 2023
Не вінчалися, він не хрещений.
жар-птица Нюра• 03 ноября 2023
Нн вінчались..разом 20років.
Ласунка• 03 ноября 2023
Нет. 26 лет вместе. И не собираемся
Марфа Українівна• 03 ноября 2023
Венчались через год после свадьбы, не знали, как отметить первую годовщину) Не повлияло никак.
Бутерброд з ікрою• 03 ноября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так можна?) Я не знала, бо в нас паспорти просили, що ми чоловік і дружина, і свідоцтво.
Конечно можно, но при условии благословения. Священник попросил, чтобы нас благословили на венчание без зарегистрированного брака. После этого мы венчались. Нам даже документ о венчании выдали, как в ЗАГСЕ
Светка-пипетка• 03 ноября 2023
Автор, ні вінчання, ні діти стосунки не покращать.
Можуть покращити розмови. І, можливо, сімейний психолог
Стетоскопуло• 03 ноября 2023
Автор, а що ви хочете щоб вінчання змінило у вашому шлюбі?
Благоуханочка• 03 ноября 2023
Вінчання не покращує стосунки, це єдиний варіант у віруючих люлей, оскільки без шлюбу - це життя у гріху. Якщо ви не віруюча, то яка різниця?
постою_послушаю• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ні. Моя мама вінчалася, але щастя це не принесло. Тітка вінчалася з двома чоловіками. Щаслива у третьому шлюбі. Не думаю, що це пов´язано з вінчанням. Я б вінчалася на 10-20 років шлюбу, коли з партнером крізь воду і вогонь. Не розумію ці миттєві вінчання і такі ж миттєві розлучення/розвінчання. Нащо воно таке? Я б хотіла один раз і на все життя
А зачем венчаться через 20 лет когда и огонь и воду прошли? Венчаются чтобы Бог помогал семье огонь и воду проходить. Других тайных смыслов в Венчании нет
постою_послушаю• 03 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Вы ошибаетесь. Православная Церковь признает браки, зарегистрированные в ЗАГСе, жить в таком браке не грех
ніколи такого не було• 03 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Для меня это праздник любви и верности. Почему нет? Бог не помогает паре венчанием. Вроде ж как наоборот по Библии, посылает им испытания, чтоб смириться дух и умерить гордость. Но я человек более светский. Почему бы не сделать праздник себе и своим детям. Моей маме 60 и она до сих пор как картинка. Идеальная фигура, лицо и прическа. Дорогие платья и украшения. Она венчалась с мужем, чтоб блестать. И ей это удалось.
Коплю на груди• 03 ноября 2023
Вінчалися, коли дитині було роки два, чоловік сказав, що дитина повинна рости в шлюбі, узгодженому з Богом. А в шлюбі в цьому році 25 років. Ну і це, хоч я не розуміла тоді, вберегло наш шлюб від помилок.
Благоуханочка• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Для віруючих людей життя без вінчання - це життя в гріху. Все) всі інші значення вінчання - забобони.
Благоуханочка• 03 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А шлюб чого не взяти?
постою_послушаю• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Венчание это испрашивание благословения Божьего на вновь созданный брак, весь текст молитв на Венчании об этом. Чтобы жить с Богом, в вере воспитывать детей.
Для того, чтобы блистать есть много других поводов и возможностей.
постою_послушаю• 03 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А шлюб чого не взяти?
Сейчас венчаются, конечно. Но и те люди, которые уже по 40 лет в браке и женились при союзе, когда не всегда была возможность обвенчаться, прелюбодеями Церковью не считаются
Благоуханочка• 03 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну то вони не були віруючими, а пізніше прийшли в церкву.
Баба на горошині• 03 ноября 2023
Моя бабуля з дідом повінчалися в глибокій старості коли їм було років по 70 .Баба віруюча,діда заставила))
Хачапууури• 03 ноября 2023
Ой, про покращення насмішили. Коли сказала першому чоловікові, що розлучаюся з ним, бо він розпускає руки, він мені оголосив, що треба повінчатись - це ж бог нас не благословив, живемо в гріху і тому такі відносини.
З другим чоловіком не вінчались і не будемо, обоє атеїсти, відносини чудові.
175см55кг19лет (она)• 03 ноября 2023
Не вінчалися, я не хрещена.