Ms. Любмая жена• 03 ноября 2023
Які основні плюси США?
Порівняно з західною Європою? Чомусь багато людей саме туди хочуть виїхати
Ms. Любмая жена
• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
виїхати хочуть лише не зовсім успішні і потрібні люди. Я працюю там з України.
США - бабло. 300 мільйонів примітивних людей з баблом, яким можна впарювати
Це не так, виїжджають якраз успішні
Ms. Любмая жена
• 03 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Порівняти не можу.
Мене все влаштовує.
В США чи Європі?
Маргарита и Мастер• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
На амазоні торгуєте?
Ms. Любмая жена
• 03 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ви ж про США запитуєте. Про це й відповідаю.
Скільки часу витрачаєте на роботу? Які відпустки?
Бритоножка• 03 ноября 2023
Там взаимодействие государственных органов с гражданами намного качественнее чем в Европе.
Так мне бывшая бухгалтер на работе однажды сказала, которая предпочла США Европе.
Ms. Любмая жена
• 03 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Це що на практиці?
Бритоножка• 03 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Це що на практиці?
Она там работает, не плохо освоилась, возвращаться сказала не будет, потому что в США жить ей понравилось. Хотя до США была некоторое время в Европе.
Нематрьошка• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
А у всіх інших темах ви безробітна…..
Нематрьошка• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
я на пенсії.
Іноді працюю для душі
І знову несостиковка, пенсія у 38 чи скільки Вам….
Молода і нерозважлива• 03 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
пам´ятаєте тут була колись рожева поні? Знатна троліха була, потім отримала бан довічний, я на 99% впевнена що це вона) пише повний брєд в кожній темі і всіх обсирає.
Нематрьошка• 03 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не памʼятаю, я недавно на цьому форумі відносно. Але ця мадам не пенсіонерка і зовсім не дурна. Почуття гумору є в неї, в багатьох темах жорстко, але смішно пише.
Молода і нерозважлива• 03 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
кому як, мені все тупо та примітивно.
Kateryna-S• 04 ноября 2023
З огляду на останні події - на території США дуже давно не було військових дій і досить важко поцілити ворожими дронами та ракетами. Все.
Інші недоліки чи переваги - неважливі, або до них можна пристосуватися.
Малинка• 04 ноября 2023
Я у Європі не жила , колись давно в 19 років поїхала як студентка по програмі і провела там 6 місяців , то була в Англії. Мені сподобалось , але за медичною допомогою чи в соціальні служби не зверталась. В США мені подобається, краще ніж у Києві.
Ms. Любмая жена
• 04 ноября 2023
Ответ дляNa kablukah
Легче заработать,если есть клепка в голове.
Мене більше цікавлять саме умови праці. Бо заробити більше можна , коли працюєш по 12 год в день, але це не варіант , коли є сім´я
Экспертиза• 04 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Це не так, виїжджають якраз успішні
підтримаю дівчину, що писала вище, зі знайомих виїхав непотріб, зараз миють попи чужим дітям і чистять чужі унітази, тут сиділи в офісах. Виключення родичка яка виїхала років 10 назад, але вона цього хотіла завжди, готувалась і виграла грін карту
Ms. Любмая жена
• 04 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
З тих кого я знаю виїхали саме успішні , з хорошою робтою чи власним бізнесом
Na kablukah• 04 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну здесь не подскажу.
Не хочу ни на кого работать.
Больше времени потратишь на подтверждение дипломов,переучивание и т.д.
Не хочу ни на кого работать.
Неваляшкина• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Ммммм не знаю, в Украине была директором подразделения в финансовой сфере, имею 2 квартиры ну там машина то такое. Как-то надоело париться над долларом 5-8-14-25-40, может как раз сфера деятельности и сказалась, уехала и устроилась в сфере финансов в сша. Многие из моего окружения в Украине-торгаши, владельцы кофеен, маникюр, брови, сложилось впечатление, что как раз в сша люди успешные, у нас и специалистов ни в чем толком нет
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляНеваляшкина
У меня в Киеве особо не сложилось вырасти в плане карьеры , хотя диплом магистрата по внешнеэкономической деятельности, свободное владение английским. На три квартиры и два авто мы с мужем заработали, но в основном муж. В США у меня есть прыжок в карьере и очень значительный.