Шмоточницаца• 03 ноября 2023
Суми, куди віднести одяг/взуття
Може є хтось з Сум? Порадьте куди віддати речі. Не бренди, але стан гарний.
Рожки-да-ножки• 03 ноября 2023
Я не з Сум, але можливо у вас теж є таке. Бокси біля Метро, я все туди скидаю. Зручно, ідеш робити покупки і пакетик кинув)
Шмоточницаца
• 03 ноября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Клас у нас було щось схоже, але дуже недовго(
Рожки-да-ножки• 03 ноября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Шкода, це благодійні бокси. І не треба ні з ким домовлятися, потім тебе підставляють (наприклад, не забирають речі, які ти всі переправ , охайно склав, витратив час , а людина ноги витерла)
Шмоточницаца
• 04 ноября 2023
Ответ дляЙцфыяч
Церкви, сумський гуманітарний штаб на Воскресенській
О, дякую)