Гидроусилитель руля• 04 ноября 2023
Пористые волосы ( чем спасаетесь?
Девочки, так задолбала эта пакля((( пробовала разные средства, не помогли .
Что вам реально помогает?
Гидроусилитель руля
• 04 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Сделала кератин
На долго хватило ? Как после мытья головы?
Гидроусилитель руля
• 04 ноября 2023
Девочки , скоро ещё и волосы красить придется, это будет ещё хуже с сухостью волос?
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Правильно доглядаю
Прибрала засоби з силіконами, гарно зволожую, або протеїни даю за потребами. Перестали ламатися, виглядають здоровими (перукарі сказали, не мої фантазії)
Кондуктор трамвая• 04 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Правильно доглядаю
А чем именно пользуетесь?
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А чем именно пользуетесь?
Різним, не обов´язково дорогим. Ну і не просто намазала змила, а саме по потребам. То потримати під шапкою/прогріти, то побільше води додати.
Засоби є зволожуючи, протеїнові, емолентові, живлючі жирненькі.
На роботу біжу, посилання не дам.
Сусідка зверху• 04 ноября 2023
Всю жизнь у меня пористые волосы, тк вьются, выглядят пережжеными. Как спасаюсь. Не сушу феном никогда. После мытья наношу кондиционер с силиконами и любой бальзам несмывашку. И пока сохнут, пальцами кручу локоны. Тогда они выглядят живыми. Еще пробовала филеры, такие в маленьких пробирках, тоже на некоторое время помогает.
Кондуктор трамвая• 04 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
На роботу біжу, посилання не дам.
Ось так завжди. Ніякої конкретики. Вже тут теми перечитала, Гугл перелопатила. Всі загальні фрази.
Незмивашки, без силіконів, що саме велика тайна.
Жодного конкретного питання не знайшла. Хоча ні. В парі місць знайшла, але там один засіб від 1500 грн, а їх потрібно біля 5.
Не хочу на вас накинутись, вибачте.
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Не хочу на вас накинутись, вибачте.
Я ввечері напишу, якщо не затуркаюсь на роботі))
Але ж не факт, що вам підійде. Це був довгий шлях, вивчення потреб волосся, реакції на засоби.
Якщо що тицьните мене ще раз десь о 20))
Ядвига Юсьлегко• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Не хочу на вас накинутись, вибачте.
Спробуйте cantu, на iHerb він є
Где тут 0?• 04 ноября 2023
Автор, сама маю таку проблему.
Купувала і пробувала все що почула чи вичитала (ооо, скільки грошей вгрохала…) з того, що мені зайшло: кондиціонер Матрікс в яскраво-зеленій пляшці, маска Єлізавека, маска Масіл рожева або зелена (зараз рожеву юзаю), крем-незмивашка Масіл в темно-зеленій упаковці (я в тюбику взяла, там 20гр, на раз треба як горошину, то вистачить надовго)
Гидроусилитель руля
• 04 ноября 2023
Ответ дляСусідка зверху
У меня никогда и не было фена. Наоборот думала как раз купить фен щётку и вытягивать - хоть как-то придавать вид
Гидроусилитель руля
• 04 ноября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Это у вас что-то кудрявого метода. Пробовала, не то(( наверно средства не нашла подходящие
Гидроусилитель руля
• 04 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Автор, сама маю таку проблему.
Дякую!
Где тут 0?• 04 ноября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую!
Особливо рекомендую маску Масіл. Волосся після неї наповнене, блискуче, лежить полотном і від сирості на вулиці на робиться стріхою
Я инженер, меряю от 1• 04 ноября 2023
Що я тільки не робила
Кератини ті всі - так, класно. Але перший місяць ходиш як Софія Ротару
Просто звикла що в мене так і все. Звичайні шампуні, які підходять, кондиціонери і вище написали крем масіл
СкокоМнеДадите• 04 ноября 2023
Користуюсь тим що на фото, волосся виглядає пристойно, перукар похвалила, посічених не має. Трохи ще стирчить, але то в мене росте нове волосся, відновлюю і відрощую після ковіді ( бо лишилось половина мишиного хвоста).
Файна цьоця• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Не хочу на вас накинутись, вибачте.
Я вам відповім. На кучерявому методі 4.5 років. За цей час зробила для себе такі висновки - силікони мені не підходять, на них волосся сухе і ламке, що відросло - те відрізали. Якість волосся покращилося, зрізаю кінчики, але раз на 4-5 місяців, а не щомісяця. Мити стала 2 рази на тиждень, а не через день. Фото своїх банок додаю, ще є олаплекс і маски.
Файна цьоця• 04 ноября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Скорее всего, я года 2 упорно перебирала, покупала отливанты на пробу, пока нашла подходящие банки. Но качество волос улучшилось, поэтому не жалею.
Кондуктор трамвая• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Дякую
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Не хочу на вас накинутись, вибачте.
Пишу. Перше - наволочка з гладкого, слизького матеріалу типу шовк, атлас, штушний шовк. Так менше травмується волосся і обличча не так жмакається))
Волосся після миття не вижамкую махровим рушником, він реально забирає вологу та пересушує, пушить мені.
Шампуні всі в мене без сульфатів. Якщо ви користувалися засобами з силіконами, то їх треба змити сульфатним кілька разів або масляну маску зробити.
Шампунь зараз такий , на диво сподобався, гарно піниться, розплутує, волосся після нього не пересушене. Я наношу, гарно массирую пару хвилин, можу додати води. Змила і ще раз повторюю.
Кондиціонер зараз +- звичайний
або .
На початку шляху був жирний (в Єві бачила)
Кондиціонери можу як маски використовувати. Окрім Тресема.
Маска жирна мєгапоживна така, але не знаю чи випускають зараз
Оця зволожуюча
Незмивні засоби
проти пушіння
і маска кондиціонер з цієї серій вогінь. Але я брала по знижці, по повній шось вони загнули..
Взагалі на Айхерб багато класних засобів.
У вас волосся в´юнке ще, вангую)) Але не обов´зково його жамкати. Просто доглядати комбіновано і буде зовсім інша якість волосся)
Якщо ви білявка, то додатково олаплекс 0 або 3 (не впевнена де без силіконів)
Кондиціонер зараз +- звичайний
або .
Оця зволожуюча
Незмивні засоби
проти пушіння
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ну і ще слідкуйте, щоб у перукаря були ножиці гострі, бо з тупими швидко січеться потім.
І ніякої філіровки
Кондуктор трамвая• 04 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Кондиціонер зараз +- звичайний
або .
Оця зволожуюча
Незмивні засоби
проти пушіння
Кондиціонер зараз +- звичайний
або .
Оця зволожуюча
Незмивні засоби
проти пушіння
Дякую!
Волосся в мене пряме, повністю. Навіть після миття.
І я не білявка, волосся темно-русяве.
Але тонке, не густе та пористе.
Плутається дуже сильно. Довжину до плечей розчісую хвилин 10-15, це після кондиціонера та пшикалки. Після масла краще, але чомусь сухе виходить.
Колись пробувала мити мильними горіхами - розчісувалось дуже легко, волосся стало гаррим,але лупи було неймовірно багато. Як і після майже всіх ’натуральних’ шампунів.
А філіровку мені перукар сама не робить, бо з рідким волоссям плачевне явище.
І я не білявка, волосся темно-русяве.
Але тонке, не густе та пористе.
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую!
І я не білявка, волосся темно-русяве.
Але тонке, не густе та пористе.
І я не білявка, волосся темно-русяве.
Але тонке, не густе та пористе.
Масла навпаки сушать, нащо їх? Менше розчісуйте поки вони в такому стані. Побережіть. Тільки при митті, коли кондиціонер нанесли.
Якщо дуже плутане, то перед миттям нанесіть на вологе волосся кондиціонер, а потім вже мийте шампунем.
Пряме.. Ну багато хто так думає, а насправді це не так)
Олаплекс вам не треба, він працює для освітленого/фарбованого.
Я ще маски з трав робила, бо в мене теж тонке і ламке. Вони мені роблять товстіше та пружніше волосся. Брала на Аромазон в СП.
Це не швидкий шлях був, але я підбирала засоби, способи використання.
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ну і шовкова наволочка офігенна штука. Обличчя з волоссям подякують))
Кондуктор трамвая• 04 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Поки що масло - це єдине, після чого волосся розчісувалось більш менш нормально. Але рідко користуюсь саме через сухість. Косметичне масло, не натуральне кокосове або інше.
В даний момент пробую від СHI відновлюючий комплекс, але воно теж маслянисте. Користувалась поки 1 раз.
Перед миттям кондиціонер не пробувала. Спробую.
Те, що пряме - так. Це мені всі парикмахери теж говорять. Вирівнювати точно не потрібно. Але через те, що пряме й об´єму немає.
Щодо шовкової наволочки подумаю. У мене сатинові всі. В цю сторону не дивилась.
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А покажіть волосся. Може там не все так страшно, як ви розповідаєте?)
Парикмахери таке мелять часто.. Працюю з ними, знаю))
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Згадала ще, що купляла в миловарних магазинах різні протеїни і додавала в маски.
Але деяким то сушить сильно. робила з жирними масками, теж для кращої структури та товщіни волосся