А_мій_самий_самий• 04 ноября 2023

Львів чи Харків? Для життя зараз.

Питання не моє.
Подруга не може визначитися. Зараз вона в Хорватії. Туди її вивезла організація, оплачували житло, працювала видалено.
Зараз треба повертатись в Україну і є два варіанти Львів чи Харків. Треба буде виходити в офіс. Вона сама до війни жила у Харкові, житло винаймала. Є дитина, хлопчик - 11 років.
Не може визначитися, куди повертатись…
Її дім у Луганьску(
Україна понад усе!• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Там друзі дитини. У Харкові її колектив. У Львові практично всі нові.
Нащо товкти воду в ступі? Ви поо безпеку більше чи про друзів? Звичайно що рідне місто то рідне.

Задираю носа• 04 ноября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы не правы, финансово выгоднее за границей сидеть, но многие вернулись потому что хотели домой.
Я сейчас за нашу страну. За границу с мужем не уедешь.
Україна понад усе!• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Житло в три рази дорожче у Львові… але зараз не про кошти питання.
А поо що?
Чудо в декрете• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це її слова.

Вона дуже хоче у Харків, я відмовляю її!
Так як я знаю, що вона може дозволити оплачувати квартиру у Львові заради безпеки.

Як закрити тему, краще скажіть.
Так я вам скажу - квартиру во Львове оплачивать дешевле, чем частную школу в Харькове. Этого может не понимать только кукушка
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Почему нет? Все учатся. Онлайн
Вы знаете частоту тревог в Харькове? А что во время тревоги уроки онлайн не проводят?
Ковбой Хагис• 04 ноября 2023
После Хорватии только Харьков

Тут и сомнений быть не может

Жаль, конечно, что не Луганск, но и Харьков вполне его заменит
автор А_мій_самий_самий • 04 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Який сенс вашої теми? Вмовляєте подругу повернутись до Харкова, а вона опирається? Може вона таки сама обере?
Навпаки. Відмовляю
Україна понад усе!• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Як закрити тему?
Не хочу щоб думали, що це провокація.
Платно. Зверхк
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це її аргументи

КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ніхтотзараз не застрахован ні від чого. Прилітіти може будь куди. Так шо, тот таке питання.
Это примерно как никто не застрахован от того, что машина собьёт. Поэтому - по вашей логике - можно не обращать внимание на сигналы светофора, полрсность дороги и наличие переходов, а просто переходить где и когда вздумается.
Ясамаякрасивая)• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Харків для неї і є дім. Вона прожила в ньому вже більше ніж там де народилася.
Тоді хай визначається сама - не ми з вами
Куратор дебошей• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Не дивне. Розмовляючи з тими хто у Харків повернувся - всі задоволені.
Я маю свою думку. Але зараз не про мене.
Довольны, потому что были весомый причины вернуться и да, довоенный Харьков в миллион раз комфортнее, чище и любимее, чем Германия.
У меня ребёнок постоянно спрашивал сначала, почему в Германии так грязно, потому что привык к вылизанному Харькову. О диджитализации, качестве площадок и детских центров и говорить нечего.
Мы вернулись к мужу и отцу, к родным, в любимую квартиру с ремонтом.
Но ехать просто вникуда и выбирать Харьков, это просто дико странно.
Ещё и в области нехорошие процессы наметились, лезут гниды и лезут.
Рекламама• 04 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Але вирогітність прильоту в Харкові, коли дебільний сусід зовсім поруч і Львова ну дуже різна.
Все знаю від і до• 04 ноября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Похоже на провокацию
На провокацию чего?
Правды?
Потребую апгрейду• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Навпаки. Відмовляю
Виглядає інакше.
В будь-якому разі обирати їй.
І цікаво, що ж то за фірма, яка має офіси в двох максимально віддалених містах та вимагає працювати офлайн в достатньо небезпечному місті
Україна понад усе!• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це її аргументи
Вона має прийняти рішення сама. Нащо ви її переконуєте?
Ответ дляПотребую апгрейду
Виглядає інакше.
В будь-якому разі обирати їй.
Є ще Київ, але їй запропонували Харків та Львів.
ПриснитсяЖЕ• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
У Харкові буде квартира за комунальні. Хороша квартира.
У Львові така ж сама буде коштувати 12-15 плюс комунальні.
Вы создали тему с вопросом, а по факту всех пытаетесь переубедить, что Харьков лучший вариант. Тогда в чем суть вашего вопроса?
Khmelnichanka• 04 ноября 2023
Звісно, Львів.

Все знаю від і до• 04 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ну, какое-то количество людей всегда мигрировало, это нормальный процесс.
Просто странно их считать военными беженцами, конечно, это просто мигранты.
Это беженцы! Давайте не будем подменять понятия!
Дуже дуже вумна• 04 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Львів відносно безпечніший
І школа офлайн
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Так, як біженка.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я розуміла, що може так. Тому написала відразу. Питання не моє!
В мене інші погляди та аргументи!
Я тут с краю постою• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
У Харкові школа онлайн. У Львові жива школа. Як на мене вибір очевидний. Та й в Карпати з Львова 1-2 год їхати.
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Платно. Зверхк
Безкоштовно можна закрити але не відразу.
Потребую апгрейду• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
ІT? Все одно далекі одне від одного міста. Тому не зрозуміло, чому не можна працювати онлайн?
Ответ дляДжавеліна
Коли і як?
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Точно знаю, кто вряд ли доволен, что вернулись. Например, мама десятилетнено мальчика, погибшего из-за прилёта пару недель назад. И это не первый такой случай в Харькове, когда выехали, потом вернулись - и вот так...
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Коли і як?
Як з´явиться в значок, закрити. Через годину приблизно.
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Коли і як?