А_мій_самий_самий• 04 ноября 2023
Львів чи Харків? Для життя зараз.
Питання не моє.
Подруга не може визначитися. Зараз вона в Хорватії. Туди її вивезла організація, оплачували житло, працювала видалено.
Зараз треба повертатись в Україну і є два варіанти Львів чи Харків. Треба буде виходити в офіс. Вона сама до війни жила у Харкові, житло винаймала. Є дитина, хлопчик - 11 років.
Не може визначитися, куди повертатись…
Її дім у Луганьску(
Не може визначитися, куди повертатись…
Її дім у Луганьску(
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
У школі не вчились і приблизно не уявляєте де що знаходиться в Україні?
Да, повинні знати
А ви вчителька?)
Як з Луганську до Донецька доїхати? Скільки годин та по якій трасі?
Ответ дляМама Карло
Автор, ну дуже дивне питання. Хто зараз при здоровому розумі порадить вам вибрати Харків? Тим паче житло треба винаймати і там і там
Я при здоровом глузде никогда не выберу львов. Никогда. И не важно тихо там или громко.
Это любовь городов.
Так же, никто меня не выпхнет из Харькова. 😂👍😍😍😍
Это любовь городов.
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А ви вчителька?)
Для цього є карта чи навігатор.
Милота• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
З Хорватії їй все одно переїжджати! Вона хоче до дому… в Україну!
Ну то я вас розчарую, я це рішення не підтримала б у тому вигляді як поставлено запитання.
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Это любовь городов.
Нормальні люди питання такого плану вирішують самостійно, а не з «подругою» та форумом. Дичина якась.
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Для цього є карта чи навігатор.
Ну так рахуйте.
Ваше зауваження якесь дивне.
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Є ще Київ, але їй запропонували Харків та Львів.
Если ей категорически не хочется именно во Львов, может, таки хотя бы в Киев попроситься? Не предложили - это одно, но возможно, пойдут навстречу, если сама захочет?
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Відпочивайте!
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну так рахуйте.
Ваше зауваження якесь дивне.
Ви дивна і тема дивна. Нащо вирішувати за чужих людей?
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Відпочивайте!
Та я і відпочиваю, якщо чесно)))
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
В Київ всі практично вже повернулись. На початку війни, коли всі виїхали їй пропонували Київ. Зараз ні(.
Вона просилась у Київ.
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вас багато.
Ответ дляНога на ногу
Вы ж сами понимаете, что я имела в виду
Что вы имели ввиду? Очень многие в частных школах. Другие в обычных. У всех все нормуль. И только кто сидит в Киеве из знакомых, дети воют- оооо как я хочу онлайн школу!!! Как я не хочу туда переться!!
И думают о переезде в Харьков. Потому что он любимее, лучше, красивее и просто свой. 😎
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Конечно Харьков, тут даже думать нечего.
Что в том задрыпанном, зачуханном Львове делать?
Ой, прослухали б вас всі харків´яни і поїхали назад додому зі Львова.
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вона просилась у Київ.
Понятно. Жаль, это как раз очень компромиссный вариант в данной ситуации.
Есть ещё один момент, который, возможно, будет для подруги важен. Какой возраст ребёнка? Он/она уже самостоятельно гулять будет, вероятно? Подруга понимает, что в Харькове и области довольно много опасного русня насыпала? И что если её ребёнок не будет трогать что-то подозрительное, то не факт, что его друг/подруга не принесут ’интересную находку’. Тоже уже были случаи(
Была бы сама, можно войти в режим ’фаталист’ и поехать в Харьков (я дома регулярно бываю). Но решать за ребёнка - пофиг ему на повышенную вероятность умереть или нет - так себе вариант.
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Покажіть де?
А ж вам вже скрін давала! Вирішуєте долю людини, а в елементарному розібратися не можете.
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
За гроші? Ви оплачувати будете?
Ответ дляКвартираЧья
Точно знаю, кто вряд ли доволен, что вернулись. Например, мама десятилетнено мальчика, погибшего из-за прилёта пару недель назад. И это не первый такой случай в Харькове, когда выехали, потом вернулись - и вот так...
Если пускают ракеты на львов, то пускают хорошо, с концовкой. Так сказать. Можешь полгода сидеть типа в безопасном львове а на 7 мес будут доставать непонятно из под чего. И каким.
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
За дитину не треба турбуватись. Не той випадок)
З ним я б домовилась і ніхто б не повертався в Україну. Дитина дасть собі раду в любому випадку.
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Ну да, а в Харькове, конечно, понарошку пускают
И никто не гибнет.
КвартираЧья• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
То есть ребёнок останется за границей?
Или вы о том, что ребёнок разумный и осторожный? Так о том и пишу - важно, чтобы и в компании все такие были. На практике - достаточно одного легкомысленного, чтобы вся компания пострадала.
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
За гроші? Ви оплачувати будете?
Ви читаєте чим? Це видалення платно, закрити безкоштовно. Щей про чуже життя тут вирішує
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Це навіть порівнювати немає змісту. Харків і Львів.
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Може у вас тема не цікава тому і закрити можете 😹
Мені не пропонують закрити)) не має кнопки)))
Так що заспокойтесь) як тільки з’явиться, відразу закрию
А_мій_самий_самий
• 04 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
То есть ребёнок останется за границей?
Це не моя дитина і описувати її життя я не буду.
З дитиною все буде добре!
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Если русня решит, то так и будет и во львове
на рахунок Львова вирішує не русня, це було ясно з самого початку