А_мій_самий_самий• 04 ноября 2023

Львів чи Харків? Для життя зараз.

Питання не моє.
Подруга не може визначитися. Зараз вона в Хорватії. Туди її вивезла організація, оплачували житло, працювала видалено.
Зараз треба повертатись в Україну і є два варіанти Львів чи Харків. Треба буде виходити в офіс. Вона сама до війни жила у Харкові, житло винаймала. Є дитина, хлопчик - 11 років.
Не може визначитися, куди повертатись…
Її дім у Луганьску(
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я розуміла, що може так. Тому написала відразу. Питання не моє!
В мене інші погляди та аргументи!
Я вважаю, що рішення має приймати ваша подруга, а не ви. Хоче в Харків - хай їде. Не лізьте, інакше у випадку чогось ви будете винною. І в тому, що не умовили не їхати в Харків, і навпаки. Нехай сама приймає рішення.
Особисто я б обрала Львів,. В Харкові часті тривоги і туди бистріше все долітає, що й збивати не встигають.

автор А_мій_самий_самий • 04 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
фото
Дякую
Тень льва• 04 ноября 2023
Як добре, що є такі турботливі подруги))
аромат Жука• 04 ноября 2023
Я из Харькова и с началом войны жила во Львове. Сейчас я заграницей. Я бы выбрала Львов, хотя есть несколько минусов: дороная аренда и другой менталитет. Но в Харькове все не радостно совсем
75В• 04 ноября 2023
В Харькове школы он лайн
Баба_Воля• 04 ноября 2023
Я только за Харьков. Львов вообще не мой город
Мудрецыха мира• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
На провокацию чего?
Правды?
Какую ’правду’ автор хочет донести этой темой? Сейчас ни у одного адекватного человека не возникнет вопросов какой из этих двух городов выбрать? Это чистая провокация
Ответ дляМудрецыха мира
Ви мабуть не в курсі, що у Львові було два прильоти за останні місяці в самому центрі міста. Де також, як і у Харкові були смерті.
Кружите меня,кружите• 04 ноября 2023
если ее ждет квартира в Ха за коммунальные, значит она оттуда вещи не забрала?
и не раскрыт вопрос, как сейчас учится ребенок, находясь в Хорватии. может, он и так в харьковской онлайн-школе, и живая львовская ему не нужна.

Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Коли в самому центрі?
Ответ дляКружите меня,кружите
Речі забрала. Дитина вчиться онлайн в приватній школі.
Ответ дляДжавеліна
Коли в самому центрі?
В червні десь один і пізніше ще був приліт. Я не запам‘ятовую дати.
Джавеліна• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Тоді скажіть своїй подрузі, що у Львові не менше небезпечно ніж в Харкові і львів´яни теж виїжджають в Європу.
Ну який Львів? Нехай їде в Харків і не вигадує.
Милота• 04 ноября 2023
Я не знаю якщо вона з менталітетом західної України не знайома то може бути дуже важко. Залежно яка в неї спеціальність, у даній ситуації можливо розглянути переїзд у одну із країн західної Європи і з перспективою знайти роботу і залишитися. Вона одна виховує дитину, їй не буде легко в жодному місті України, а так як в Хорватії вона вже пожила, то можливо легше буде адаптуватися за кордоном.
Ответ дляМилота
В цьому саме і питання!
Вона хоче в Україну, не може психологічно бути за кордоном!
Роботу зараз міняти - не варіант! Вона працює вже 10 років, зарплатня хороша, її цінують. Таку саму зарплатню вона не знайде.
Львів ментально їй не дуже подобається, у Харкові, як вона каже - все рідне.
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В цьому саме і питання!
Хай їде куди хоче. Вам то яка справа?
Ответ дляФруктЕщеТот
Хай їде куди хоче. Вам то яка справа?
Це питання обох)
Вона почитала ваші коментарі. Всім дякую)
Тему закрию, як тільки стане можливим.
Анонимус Я• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Прилётов летом было больше, и шахеды и ракеты долетали. Но есть существенная разница, во Львове перед прилётами мы уже несколько часов в курсе, что нужно идти в подвал. Я даже поспать успеваю иногда, по будильнику выхожу. А в Харькове каждая минута может стать последней, и не успеешь собраться и добежать. Эти города несопоставимы по безопасности.
Милота• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В цьому саме і питання!
Можна і так, але нехай бере до уваги, що фірма в Україні також може закритися, на її місце (із врахуванням усіх українських реалій) можуть взяти з часом іншу людину (знайти причину і витиснути з гарної зарплати) і тоді у неї виникнуть зовсім інші проблеми в Україні, яких все таки у розвинених країнах менше. Та і соціальної підтримки не буде. Але це її рішення, якщо на даний момент гарна зарплата і хороший колектив важливіші за все інше, то значить саме для неї такий варіант є кращим.

Ответ дляМилота
Не зрозуміла трохи вашої лінії думок.
Чому її повинні звільнити?
Фірма не планує закриватися, навіть коли все дуже буде погано. Не той випадок.
LoveYouOrNot• 04 ноября 2023
Варіанту залишитись в Хорватії якимось способом немає? Це було б найкраще для неї.
У Львові дууууууууууууууже багато людей зараз. Жити можна, але якщо вона тут не жила, то може не сподобатись (роблю висновок із постів совєтчіц, бо сама я своє місто Львів обожнюю).
У Харкові, звичайно, більш небезпечно і нестабільно.
Ответ дляLoveYouOrNot
У Хорватііі - ні, є варіант переїзду до іншої країни або Львів чи Харків.
LoveYouOrNot• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А інша країна яка?
Ответ дляLoveYouOrNot
А інша країна яка?
Їх декілька.
LoveYouOrNot• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Їх декілька.
То нехай може розгляне ті інші, бо в Україні, самі розумієте, складно( Причому по різним параметрам. (
Між Львовом і Харковом я за Львів.
LoveYouOrNot• 04 ноября 2023
Але я вже дочитала, що Львів їй не дуже, а Харків рідний. То справді - хай їде туди, де хоче. Проблеми не бачу.
Карамбулкул• 04 ноября 2023
Очевидный тупой троллинг. Да, Харькову не повезло, во Львове лучше. До войны было наоборот. Польша рядом, европейцы тоже. Да, ментально может быть сложно.
размахер• 04 ноября 2023
Ну в конце концов , она может например из офиса во Львове перевестись в харьковский и наоборот ? Поживет посмотрит где ей лучше .
Булку Дай• 04 ноября 2023
Ответ очевиден.Я сама харьковчанка.Но в данной ситуации,конечно Львов.Это гораздо безопаснее и спокойнее психика.И ребенок будет полноценно учится .
Ответ дляКарамбулкул
Я з вами повністю згодна!
Крім того що - це тролінг.
Ось чекаю, як закрити тему можно буде.