Я пані прохана...• 04 ноября 2023
Хорошая термозащита
Посоветуйте ту которая хорошо себя зарекомендовала, от которой видите результат
Підмітайло• 04 ноября 2023
Redken
Купую вже декілька років, у мене блонд, щоранку мию голову, сушу феном, інколи плойки застосовую
Підмітайло• 04 ноября 2023
А результат для мене- дійсно хороший стан волосся, незважаючи на щоденні маніпуляції з волоссям. Раніше кінчики були жахливі. Постійно треба було підрізати.
І після застосування- не маю липкості на волоссі, обтяження….
Рекламама• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Покажіть фото.
Позитивна• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Redken
Покажите пожалуйста.
Я пані прохана...
• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Redken
Можно пожалуйста фото или ссылку
Люблю джаз• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
фото
Яку кількість Ви наносите на волосся? Я ніяк не можу зрозуміти, як воно захищає, якщо на кожну волосину мікрокрапля потраполяєі то не по всій довжині.
Підмітайло• 04 ноября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Беру невелику кількість термозахисту(він як крем), розбираю на пальці, і на мокре волосся, кінчики, на самі корені не наношу. Потім розчісую волосся мʼякою щіткою.
Потім волосся мʼяке, легко розчісується і сушу