НичеНипанимаю• 04 ноября 2023
Есть объективные на форуме?
У кого лучше фигура ? Только объективно !!!!!!
Запароленое одеяло• 04 ноября 2023
Ви б ще під ковдрою сфоткались.
З цієї фотки можна обʼєктивно тільки сказати що груди в лівої більші
ПазлШредінгера• 04 ноября 2023
Гарні фігури у дівчат/жінок. Мені особисто подобаються виражені плечі, тож ліворуч, але це питання смаку
Чарочка діда• 04 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви б ще під ковдрою сфоткались.
+1 и при этом только больше, но никак не лучше или красивее
Мурзилка• 04 ноября 2023
одного фото недостатньо, тим більше джинси все псують. у лівою бюстік поцікавіше, а у правої бедра, хоча може воні і в лівої непогані, але знову ж таки джинси все псують, ну і дупку в ідеалі треба побачит
Удачная• 04 ноября 2023
в белом топе - сисечки уже обвисли, или детная или просто немолодая
но пресс, вроде прокачан
в красном топе - руки лучше сохранились, сисечек, в принципе не предусмотрено комплектацией
такое
нормальные тетки обе
можно брать
но пресс, вроде прокачан
такое
нормальные тетки обе
можно брать
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Я люблю більш сочних
Мені в білому
Але якби я зараз була як в отому іншому я була б мега щаслива
Мені в білому
Безлім на все• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
справа, цицьки менш обвислі
Согласна, но у левой живот меньше😁
Ліньки гуглить• 04 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
Единственное, что я увидела что у левой сиськи не стоячие
А у правой и висеть нечему.
Приму в дар• 04 ноября 2023
Біла майка краща) в правої цицьки кудись поплили, чи розплескались.