Evga32• 04 ноября 2023

Ви помітили, як нас підводять до мирного договору?

Все частіше це проскакує в пресі і в розмовах людей. Версія про "мирні" переговори, де росії залишаються захоплені території і вони відстають від нас - прям в повітрі висить. Що думаєте, як буде далі, все до цього йде?
Yana_pl• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
Пів світу воює на натівській зброї десятиліттями. Ну не смішіть, зброї в них достатньо і даватимуть, бо війна дуже вигідна всім, окрім цивільних
Я не хочу сперечатися. Пишу свою думку, бо спілкуюся майже тільки з військовими, не з мобілізованими, а саме з військовими . Будуть переговори. Заморозять на пару років, буде щось типу ато, ті виродки знов накопять силу і підуть на нас по новій. Ще раз, це моя версія , взята з інформації і процесі спілкування. Звісно тут у всіх своя, я поважаю думки всіх дівчат..
автор Evga32 • 04 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Не тільки Ви. Ще одна тема була сьогодні. То ж не Ваша була?
Тільки ось лягла і зайшла сюди, теми не бачила. Спеціально топ передивилась перед створенням
ПЛЮС-МИНУС• 04 ноября 2023
Выборы, переговоры.... а ради чего столько людей умерло?
healer09648293• 04 ноября 2023
ні, я не слідкую вже за новинами.
_Alekssandra_• 04 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Її закрили. Бо, як завжди, думки розділилися і почалась агресія.
ok1904• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Серед військових , керівної ланки багато ждунів. Знаю, бо маю джерела в вищих управліннях.
LiliaCh• 04 ноября 2023
Периодически смотрю одного политика, который ведёт свой канал. Все сплетни за 10 минут можно услышать без размусоливания на час. Так вот мы побеждали, побеждали, а это резко все плохо. Я думала к выборам начинают готовиться.
Hallowkitty -54c3• 04 ноября 2023
Хто з Дніпра, що у вас там?
Aksinia 111• 04 ноября 2023
Ответ дляamoa
Ну так спочатку готують почву, щоб люди звиклися з цією думкою.
Скільки війна, стільки ’готують почву’ ))) поки буде Зе і Залужний, перемовин і сдачи наших територій не буде .
Yana_pl• 04 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Наприклад ? Дайте пряму мову реального , а не тиктокера ряженого.
Якого тиктокера? Я тик ток не відкриваю. Чоловік військовий, служить вже 25 років. Я йому більше вірю, ніж тут, що дівчата пишуть.
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
от звідки військові можуть знать про переговори?
ну серйозно
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
Ні, не помітила. Хоча логічно, що до того йде. Звісно, що вийти на кордони 91го року - то явне шапкозакидання було. Але віддавати те, що було захоплене з лютого 22 року - ні в якому разі не можна. Краще б від самого початку на цій програмі-мінімум зосередились. А не на браваді про кордони 91 року і відпустку в Криму.
Да Крым отвоевывать нет ресурсов - всюду з год шло выйти на границы Херсонской, и огневое поражение Крыма
Сегодня в Керчь попали в судостроительный, вот недавно
_Alekssandra_• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
Ого, даже там.
Кстати, уже слово есть ’почекун’. Не используйте росиянизмы.
sea_zezik• 04 ноября 2023
История показывает, что в итоге все войны кончаются переговорами.
А вот какие это будут договорённости...
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
то вони скрізь
яка ж гидота навела на хлопців, що прибули на нагородження?
найкращі ракетчики
ok1904• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ну то Ви маєте знати, що серед кадрових військових головне зірочки, звання, квартири, пільги, а не військова справа, щоб їх не чіпали. На жаль це реальність
ёжовые рукавицы• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви краще послухайте людей, які на фронті. Там правдивіше все буде.
Військові проти перемов ?
Yana_pl• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
Добре, як скажите.
Zaviriuha• 04 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
А багато нам ще звільняти до кордонів 22 року?
ok1904• 04 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Ого, даже там.
Шикарне слово, буду вживати. Вдячна
Hallowkitty -54c3• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
Отакої, приїхали, за що ті чоловіки вмирають...
ёжовые рукавицы• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ваш чоловік на 0?
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Ну чо, он дивіться є коментатори, які такого не чули, а розношу це тільки я. Ніби ж не сліпі, пишуть
зе уже ответил
Держите. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cgxp2k71x5z...
Nataliiazp• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
раджу під час затишшя пакувати манелі і шукати кращу країну для майбутнього, якшо прануєте розмножуватись. Якщо ні, то можна і тут жити.
Нікуди не планую виїзжати, буду дома до останнього
Yana_pl• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
ну серйозно
Мені жоден військовий не сказав за перемови. Прочитайте, я написала два рази, що то моя думка взята в ході розмови з військовими. В нас , як завжди, ніхто не читає.
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляsea_zezik
А вот какие это будут договорённости...
Да , условия к ним диктуют армии
Yana_pl• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
Хай буде так. Є і такі. Є інші.
Елена - 79• 04 ноября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3429609-19#...
ok1904• 04 ноября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Ну це реальність.
Jimson• 04 ноября 2023
Ответ дляok1904
’ війна дуже вигідна всім, окрім цивільних’

Абсолютному большинству населения Украины война совершенно невыгодна (тут нужно подобрать другое слово), особенно военным в боевых частях, которые рискуют своей жизнью и здоровьем, как физическим, так и психическим.