Jave• 05 ноября 2023

Бюджет 2021, трішки цифр та історії

Отож, бажані нами, українцями, Ф 16, з якими ми пов´язуємо можливість перемоги в цій війні зараз коштують 30-35 млн дол, а Ф 35 - 235 млн дол (до речі вони виросли в ціні з моменту початку повномасштабного вторгнення в 1.5 разів).
У 2021 році (доходи)надходження до бюджету України склали 1,1 трильйони гривень, (трильйон - це 1000 млрд)з них планували виділити 100 млрд гривень на оборону, маю на увазі лише армію та більше 100 млрд грн потратили у 2021 на велике будівництво від зеленського, 240 млн грн на ОПу. При цьому з березня 2021 росія почала накопичувати війська на кордоні з Україною..
Зараз тут почнуть говорити що заднім числом всі розумні, але здається у владу мусили б по теорії йти самі розумні представники суспільства щоб прораховувати такі ризики і відповідно тратити кошти..
У 2022 році ми витратили на війну 1.6 трлн гривень..
автор Jave • 05 ноября 2023
От читала про бюджет і весь час думала що більше було б користі для України від одного Ф 16 ніж від цілого апарата жОПи
Asteroidea• 05 ноября 2023
Балатуйтеся, будемо всією порадницею за вас голосувати. Ну а що? Критикувати багато хто може, а ви підіть та зробіть як правильно
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляAsteroidea
А оцінити свої розумові здібності і не лізти туди, що тобі не до снаги не можна?
Nathalie27• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
До влади йдуть не для прояву розумових здібностей
KateSavch• 05 ноября 2023
Вы не учитываете один важный нюанс. Военная техника это не маркет с айфонами. Нельзя просто так взять и купить F-16, даже если у тебя есть куча денег. На продажу должно быть дано разрешение. И в 2021 году никто б не дал нам разрешение закупать F-16.
Marinsvet• 05 ноября 2023
Ну вот и думаем, сколько денег доходят по назначению, а сколько по карманам
чир• 05 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Вернее мудрі козаченьки выбирают себе владу не учитывая на ее розумові здібності.
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
Фінляндія змогла купити у 2021 на млрд євро Ф 35.. мені здається, що коли ти сам купуєш за свої гроші, то головне - це бажання купити, а ті хто хоче заробити, адже виробництво зброї це в першу чергу, бізнес, завжди знайдуться
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Байдуже хто йде до влади, важливіше за кого голосують виборці
Nat-li• 05 ноября 2023
А з 2014 по 2019 скільки можна було ф16 купити, вже порахували? Війна ж в 14 почалась, авторе...
Asteroidea• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
А народ на виборах оцінював їх можливості, коли за них голосував? І що робити, за кого голосувати коли всіх вважаєш не гідними бути при владі?
frumoasa17• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Зі зброєю це не працює. Що є гроші і бажання і прийшов, як у супермаркет і купив.
Зброя це політика.
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Ага, а з 2019 по 2021 ще більше
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Ага, а з 2019 по 2021 ще більше
Тобто ’этадругоє’?
Ну зрозуміло...)
Asteroidea• 05 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
Вас не зрозуміють, то му що критикучі зазвичай залишаються на рівні початкової школи, де по математиці вміють порівнювати цифри. Ось порахували скільки на що пішло і тепер порівнюють, що краще було б
Jimson• 05 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
’В настоящее время наибольший запас F-16 имеет страна-производитель США – 936 действующих самолетов. На втором месте после американцев идет Турция – 243 самолета. Тройку лидеров по количеству F-16 замыкает Израиль – 224 истребителя. Более 200 истребителей имеет Египет, а на вооружении в Южной Корее находится 167 машин’

Аргументируйте, пожалуйста, почему именно нам не продали бы F-16 в 2021 году? Это достаточно старый самолет, пусть и модернизированный.
Разработан конце 70-х годов.
Asteroidea• 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Не чіпайте По, він святий і це завдяки йому Україна готова була до 2022 року. Ну хіба не зрозуміло до чого автор клоне?
KateSavch• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Ви абсолютно не понимаете эту тему.
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляAsteroidea
Невже навіть в першому турі в 2019 не було жодного хто б був вартий вашої довіри?
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляJimson

Разработан конце 70-х годов.
Виявляється Ф 16, це спільний продукт США та Туреччини..
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляAsteroidea
Всьо-всьо. Ухажу. А то зараз шоколапками і пєтиним особовим ПВО закидають 🤣
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
Ви абсолютно не понимаете эту тему.
Ви у нас спеціаліст із закупівель Ф 16 чи будь якої іншої зброї.. тоді поділіться з нами досвідом чому нам в 2021 році не продали б пару Ф16, чи іншої зброї яка посилила нашу військову міць?
Jimson• 05 ноября 2023
Ответ длячир
На президентских выборах 2014 года Петр Алексеевич вынес всех с разгромным счетом, в первом туре (где-то 55% голосов, может чуть меньше), это был единственный случай за всю историю, когда второй тур не понадобился.

В 2019 году Владимир Александрович вынес Петра Алексеевича (30% в первом туре, 73% во втором)

По моему глубочайшему убеждению, такие результаты требовали тщательной подготовки. Когда все по-честному, кандидаты-лидеры идут ноздря в ноздрю.
Asteroidea• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Цікаво, кого це ви маєте на увазі?
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Вот чем всегда отличались сумасшедшие поклонники сивочолого-это глупым бросанием какашек в оппонента, с обязательным указанием его пренадлежности к зеленым. Там и мыслей других даже в голове не было никогда, что может быть как-то по-другому. Жаль вас. Узколобность-плохая черта.
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляAsteroidea
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Цікаво, кого це ви маєте на увазі?
Я ж не знаю хто відповідає вашим вимогам, відкривайте вікіпедію Вибори 2019, перший тур та аналізуйте кандидатів
автор Jave • 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Ні, вам не легше))
Jimson• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Чисто американская разработка, компания General Dynamics (USA)

Американские товарищи очень трепетно относятся к боевой авиации, в свое время даже запретили Израилю производить свою модификацию ’Кфир’ (переводится ’львенок’, если не ошибаюсь). Надавили, в том числе и финансово, и закрыли проект.
KateSavch• 05 ноября 2023
Ответ дляJimson

Разработан конце 70-х годов.
За Египет ничего не знаю. А Турция в нато, очевидно что членам нато дается такое разрешение без проблем. Израиль и Южная Корея являются надежными союзниками сша многие десятилетия.