Evga32• 04 ноября 2023

Ви помітили, як нас підводять до мирного договору?

Все частіше це проскакує в пресі і в розмовах людей. Версія про "мирні" переговори, де росії залишаються захоплені території і вони відстають від нас - прям в повітрі висить. Що думаєте, як буде далі, все до цього йде?
Aksinia 111• 04 ноября 2023
Ответ дляStar39
А как Америке и Европе объяснить избирателям, куда делись 230 миллиардов долларов помощи, которые они предоставили Украине за последние 20 месяцев?
Вы лучше расскажите, как Вы так с 2020 года умудрились без рейтига, без вопросов ? Специально сюда ’фантазировать’ зашли ?
KateFrosty• 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
А скільки прийдеться сидіти під час бомбардування ви знаєте, або лежати? Як взагалі можна порівнювати довготривалу поїздку і бомбардування? Схоже на тролінг.
Ідіть до мене в приватні. Дам номер телефону. Поспілкуємося. Розкажете мені оптимальний план дій
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Перегрев был. Но не только наши власти ждали, а и запад, и те прогнозы по учебникам нато, но не учли 2 момента - промедление западных поставок после харьковской операции, и второе -это промедление дало рф время нарастить ресурсы и сделать оборонные рубежи, минные поля,
И толку в той тактике на это наступление?
Пишут Залужный тянул, в июне еле начали, не скажешь де что не готовы, когда приказ приказ.
Ставили на Сырского, начали его пиарить в сми, Залужного отодвинули , тот выслуживатся поскакал. И имеем вот(
Вижу по всяким увольнениям типа Хоренка , что черти что.

единсвенное сегодня хороший визит Урсулы и ее речь.
Що значить - відсунули Залужного?
ok1904• 04 ноября 2023
Ответ дляоле-чка
Если буде державним, закроют и вырежут
Наши заводы уничтожают
Ну? Так хто власник?
Filomena• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
але ж не просто так його витягли
Кісінджера, не кейс
А що можна було витягнути?
Він мовчить більше року, але дістали наче це свіжачок.
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляIshoy
Нет конечно, кого вообще волнует мнение людей? Часть бараноголовых (никого конкретного не хочу обидеть, просто есть такая категория людей, которая не умеет думать своей головой, а только повторяет, как попугай, мнение «экспертов») заглотит наживку и начнет с пеной у рта поддерживать любые движения власти, а той части, что будет не довольна, просто как обычно заткнут рот. Надвигается новый движ в мире. Как все забыли о короне - скоро все забудут об Украине. Кто должен был заработать- заработал, кто должен был протолкнуть мутные законы- протолкнул. Спектакль окончен - расходимся. А то, что погибло огромное количество самых лучших и самых достойных патриотов - кого это волнует?
кого хвилює думка зламного або проданого аккаунта?
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
А що можна було витягнути?
то я взагалі думала що він давно помер
vikohka• 04 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Я все думала, а як політична верхівка Грузії стала такою проросійською… а он як.
В перші тиждні повномасштабної війни, коли у нас взагалі не було ні зброї, ні впевненості в майбутньому і т.д., нічого окрім занепокоєння від Заходу, ми всі тут були як один кулак. А тут баааа посипались, мамкині царапки.
Коли вам кисіль з телевізора ллють, то ви вимагаєте правду, коли Залужний звертається до вас, як до дорослих людей, то ви ведете себе як діти. Коли військові кажуть, що треба посилювати мобілізацію, ви, зекономивши собі час, їх просто посилаєте на…
От цікаво, наприклад, завтра підпишуть мирний договір, а післязавтра з рб знову на Київ підуть, місцеві будуть такими ж «мизамир»? Легко покласти *** на людей з окупованих територіях, коли вам вже нічого не загрожує, правда?
абсолютnо вeрnо!
Klara_• 04 ноября 2023
Ответ дляKateFrosty
Уявляю. Бучу і Гостомель я пережила.
Ви теж не зовсім розумієте, про що пишете. Три доби сидячі вона не витримає.
В Бучі і Гостомелі не було бомбардування. Тим паче їх взяли у коло і їм довелося піти, бомбардуванням ці міста не звільнялися. Не вводьте людей в оману про те, що таке бомбардування.
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Що значить - відсунули Залужного?
На месяцы с медиа, сми
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Будет все то же самое, что было с АТО. Только на 23.02.2022 мы сидели без Крыма, Луганской и части Донецкой области, а теперь будем сидеть без вышеперечисленного + Запорожская, Херсонская, города в руинах и километры кладбищ. Зато повоевали, показали зубы, что мы не просто коррумпированный кусок экс-совка, а страна с самыми дорогими, ой, стальными яйцами в мире.
Ви іронізуєте, але це так: ми саме така країна. Я не уявляю жодну європейську країну, яка б згуртувалась і так чинила опір, як українці
Ishoy• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Смешно. Считайте как хотите. Видимо еще не все поняли, что на самом деле происходит. Может после подписания «мирного» договора до Вас дойдет, а может и не дойдет
Flower Girl23• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Мої батьки вашого віку. Свекри ще старші.
Але чомусь живуть реальністю. Моя сусідка з Курську телефонувала матері зі сльозами казала: мама, мамочко, колони танків їдуть! Мамочко що робиться?
Більша половина вашого життя пройшла без СРСР. Ви не змогли прийти до тями?
То вам до психотерапевта.
Без комментариев...
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляIshoy
Удалено администрацией...
Klara_• 04 ноября 2023
Ответ дляKateFrosty
Мені ваш номер телефону не потрібен , ми спілкуємося на форумі. Який план дії вам давати? Ви щось вирішуєте на державному рівні?
KateFrosty• 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Удалено администрацией...
PinkyPink• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
То навіть він визнав, що створювати заморожені конфлікти це лиш відстрочити війну.
Якби його формула, озвучена більше року тому, була кимось прийнята, ми б уже це відчули.
А так витягли кейс травень 2022 і граються.
Та я про його минулі творіння. Він «помилявся» дуже багато разів за свою карʼєру, причому ці помилки коштували мільйони життів.
Приміром, визнати сферу впливу рашки від Прибалтики до Турції і не зупиняти її (Ічкерія, Грузія, Україна) то все його ідеї. В Ізраїлі він теж в 70х був «архітектором миру», бачимо як гарно в нього вийшло
Aksinia 111• 04 ноября 2023
Ответ дляIshoy
Какое самомнение ? Ваше второе имя Ванга ?)))
Klara_• 04 ноября 2023
Ответ дляKateFrosty
Удалено администрацией...
Ні , не я. Бачу не помилилася. Всього найкращого.
vihola• 04 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Ви так переживаєте за американських платників податків. Не спите, не їсте. Порівняно з військовим бюджетом сша - то крапля в морі, а військовий бюджет сша для того і існує, щоб давати відбір таким відмороженим терористам як рашка
Тим більше, у них станок, надрукують тих доларів скільки хочуть, кому хочуть роздадуть).
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляJimson
Ну, родителей он не совсем удачно пристроил, учитывая текущую ситуацию в Израиле. Хотя, может они уже в другой стране.

Что касается кредита доверия, Владимир Александрович его исчерпал. Мало того, складывается мнение, что старшие товарищи его тоже немножко разлюбили.
Центр довіри Разумкова дає не зовсім такі дані:

Згідно з результатами опитування, серед інститутів найчастіше довіра висловлюється до Збройних сил (їм довіряють 93% опитаних), добровольчих загонів (85%), волонтерських організацій (84%), Державної служби з надзвичайних ситуацій (83%), Національної гвардії (81%), Державної прикордонної служби (76,5%), президента (72%), Міністерства оборони (71%), Служби безпеки України (66%), громадських організацій (60,5%), Церкви (59%), Національної поліції України (57%), голови міста (селища, села), в якому живе респондент (54%).

Більшість респондентів висловлюють недовіру політичним партіям (не довіряють 74%), чиновникам (72%), судовій системі (70%), Верховній Раді України (64%), прокуратурі (61%), уряду України (60%), комерційним банкам (59%), Національному антикорупційному бюро (53%), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (52%), Національному агентству з питань запобігання корупції (52%).
Також частіше висловлюється недовіра, ніж довіра, профспілкам (не довіряють їм 46%, тоді як довіряють – 25%).
Ishoy• 04 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Да
PinkyPink• 04 ноября 2023
Ответ для vihola
Ну, їм то що, то ж «нічєм нє підкріплені папірці»)) скільки захочуть, стільки і надрукують. Ті кокошніки навіть методички свої уважно прочитати не можуть і запамʼятати
Filomena• 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Ні не звільнялися. Рашисти бомби скидали. Ви тут були чи за кордоном?
PinkyPink• 04 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Но даже если и заморозят, границы на выезд не откроют... И в армию будут призывать всех, и мальчиков и девочек...
🤣🤣🤣І бабушек призвуть, і дідусів, і навіть снігірєй, яких ще не доїли.
Klara_• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Тут була. А ви були у місті або в селі яке де деокупують бомбардуванням?
Filomena• 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Це ж ви написали: бомбардуванням ці міста не звільнялися.
Klara_• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Так ви і погодилися, що ні. Що далі?
vihola• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
І загалом хоч одне місто наші бомбили аби звільнити?
Filomena• 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Так ви і погодилися, що ні. Що далі?
Тобто, якщо ми не бомбардували, то і рашики теж не бомбардували?
Бо ж люди з Бучі не можуть знати що таке бомбардування?