Підмітайло• Изменено 04 ноября 2023
У грудничка зеленый стул со слизью
Простите за неприятную тему, но нужен совет.
У трехмесячного ребенка зеленый стул со слизью, жидкий, иногда с пеной. Ребенок не плачет, ест, спит, набирает вес, врач пооблемы не видит. Назначала пропить энтерожермину, пропили, но ничего не поменялось. Какашки зеленые, как трава и со слизью. Меня это беспокоит((
Что делать? Идти к другому врачу?
АБВГДейка• 04 ноября 2023
Врач должна была назначить анализы. И на основе их уже делать заключение. Может и пропить потом для грудничков бактерии
Чижик Пижик• 04 ноября 2023
Зеленкуваті какашки- пів біди, а от те, що з піною, то не ок. Ідіть до дитячого гастроентеролога/ іншого педіатра консультуйтеся та здавайте копрограму
Підмітайло
• 04 ноября 2023
Ответ дляБабця в мештах
копрограмму может сделать?
Да, хочу сдать на следующей неделе
Підмітайло
• 04 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Они просто темно-зеленые, как трава
Топтунша• 04 ноября 2023
какашки не лікують, лікують скарги. якщо дитину нічого не турбує то перестаньте заглядати у підгузок. є тільки три кольори калу які потребують звернення до лікаря - червоний, чорний і білий
Підмітайло
• 04 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
А слизь, пена?
Топтунша• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
А слизь, пена?
норма. на гв будь який стілець (колір, консистенція) окрім вищезазначених кольорів є нормою.
тим паче дитину нічого не турбує. як би була патологія дитина дуже чітко дала б про це знати (відмова від гв, плач, кольки, неспокій і тп)
а деякі лікарі будуть назначати аби щось назначити.
якщо прям дуже сильно турбує вас це - напишіть на фб в групі «доказові батьки», або по теґам почитайте там купу раз таке обговорювали
Підмітайло
• 04 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
К счастью, колики прошли, ребенок веселый, ест хорошо
Топтунша• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
то не шукайте проблем там де їх немає)
Підмітайло
• 04 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Спасибо, почитаю