Забобонний фрукт• 04 ноября 2023

Друзі які на фіг не потрібні, але шкода з ними попрощатися?

Подруга зневажає мої складні моменти життя. Наприклад, при її запитанні чи є в моєї сім´ї робота на певний час, я відповіла що ні, не має, підприємство на якому ми працювали заморозили, вона швиденько перевела розмову на себе зі словами, а я працюю, наше підприємство не закрили, з посмішкою.
Таких моментів багато вже було.
Мене це дуже тригерить.
Це знецінення моїх проблем чи це нормальне ставлення?
Свята• 04 ноября 2023
Надо знать весь разговор. То что вас задевает, не обязательно что все так плохо. Но в любом случае, если человек вас напрягает, то ограничите с ним общение
Вумна, аж страшно• 04 ноября 2023
Це означає що їй начхати на ваші проблеми. Це життя.
Мороженная курица• 04 ноября 2023
А кому в принципе нужны чужие проблемы? И почему вам жаль с ней попрощаться если она вас тригерит
Пацелуйнитуда• 04 ноября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Є така фраза:
В пи...ду друзей, в пи..ду подруг, я сама себе хороший друг))
Коко На Страже• 04 ноября 2023
Вы с нами советуетесь прощаться ли с бесячей подругой которая вас раздражает? а если мы скажем - нет , вы продолжите терпеть?
автор Забобонний фрукт • 04 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
Сама собі задаю це питання, шкода мабуть ці відносини....
Ще не розумію чому...
автор Забобонний фрукт • 04 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Є така фраза:
Не чула, дякую, фраза у копілку)
автор Забобонний фрукт • 04 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ні, хочу розуміти чи потрібно закривати очі на якісь неприємні моменти чи ні, дружба яка вона? Це 100% підтримка, розуміння?
Тану на сонці• 04 ноября 2023
Какая реакция вас обрадовала бы?
Чтобы она начала вас жалеть?
Наоборот говорить, что это фигня, не парься?
Рассказывать, что в соседнем маркете нужны кассиры?
Коко На Страже• 04 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я с друзьями расхожусь по многим вопросам и спорить мы можем до хрипоты (чего только вакцинация стоила...), но это не значит что мы перестаём быть друзьями . а вот уже оскорбления и обиды, хвастовство - это не про дружбу
Сметчица• 04 ноября 2023
В мене така колега. Вона абсолютно все з розмови переводить на себе і про себе. Сьогодні на роботу викликали поліцію, вона була, я дізналася з групи в вайбері. Дзвоню дізнатися подробиці, що до чого, вона нічого про інцидент з поліцією не сказала, а одразу про себе: я знов задержалась, оце до стількох сиділааааааа. І таке постійно. Мені здається, якщо їй сказати, що собака під дверима насрав, то вона першим ділом скаже, що то не її пес.

Загалом, яи спілкуватися з такими людьми вибору не стоїть, просто це спілкування стає не потрібним і зводиться до 0. Все, немає чого і вирішувати.
Думаю, це сталося і з усіма подругами колеги (вона у віці), бо їх у неї більше немає.
автор Забобонний фрукт • 04 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Какая реакция вас обрадовала бы?
Чтобы она начала вас жалеть?
Хм, люблю на советчиці ставити питання, тому що на одну й ту саму ситуацію є настільки різні погляди.

Дякую за вашу думку.
Стосовно питання, що я би хотіла почути - підтримку, розуміння що не легкий період. Запитання як ми, чи може вона якось допомогти. Логічно що ні, але сама пропозиція дає розуміння, що людині ви не байдужі.
Це лише моє бачення. Воно не має бути правильним.
Жаліти мене не потрібно, це вже інші почуття.
Тану на сонці• 04 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт

Дякую за вашу думку.
Но вы же понимаете, что у вас обычное общение на уровне :
-А твой сын ходит на английский?
- К сожалению не ходит, не хватает времени
- А мой ходит

Просто интересно, вы сами для себя понимаете, какую фразу она должна была сказать , чтобы вы оценили ее как поддержку и понимание? Потому что часто проблема ’триггерит’ в том, кого ’триггерит’. А люди общаются как обычно. И любую фразу можно по-разному воспринять плюс добавить к ней какие-то жесты, мимику и вообще перевернуть.
Я думаю, вас в принципе раздражает эта подруга
Любые ее слова вы для себя восприняли бы негативно, с подтекстом
Потому нет смысла общаться
автор Забобонний фрукт • 04 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
-А твой сын ходит на английский?
- А мой ходит

Потому нет смысла общаться
Дякую вам за час та за слова, які дають змогу задати собі ті питання, до яких сам не дійдеш.

Зверну увагу на свої почуття, що змінилось в моєму ставленні до неї.
Мамин тріль• 04 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Є така фраза:
Пи*** тий друг))