18 мнеУЖЕ• 04 ноября 2023

Проблеми одиноких матерів. Шукаю фільми/книги про це

Покоївка бачила.
Можливо ще щось?
Цікавить якась наукова література. Почитати, повчитись.

І для роздумів.
Чи помічали, що одинока мама , якщо ще сама живе з дитиною, тобто нема допомоги родичів переносить обов´язки чоловіка на дітей ? Які у відповідь протестують бунтують і не "дуже чемні" м´яко кажучи.. ,
Втомлюєшся. І фізично в дуже морально. хочеться допомоги. Підтримки. Навіть якщо ти сильний все тягнути самому.
Але ламаються стосунки з дітьми. Вони швидше дорослішають ніж у повних сім´ях.
Файна_зупка• 04 ноября 2023
Аж цікаво стало, які ж обов´язки чоловіків можна на дитину звалити? Розетку починити чи гроші заробляти?

Менее Более• 04 ноября 2023
Це які такі обов´язки чоловіка можуть бути на дитині?
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ну не знаю. Мої ще малі. Я їх майже з народження сама виховую. Допомагають по дому. Допомагають нести сумки з магазину. Обіймають коли плачу. Дарують іноді квіти.
Мені здається , що це нормально й при наявності батька.
автор 18 мнеУЖЕ • 04 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Та, образно. Щось що відповідає віку, але не дитячі проблеми. Спостерігала різне, деколи це як потрібне виховання,допомога, а деколи перегиб, утеплювання, ремонтування, готування на всіх , миття ,прання.
В дитини є наприклад обов´язок прийти приготувати собі їжу, зробити уроки і замість того, щоб бавитись з друзями чи щось своє ще дивитись за сестрою грудною чи мити ванну...
Сусідка знизу• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зробити уроки замість бавитися з друзями? Ну офігіти перекладання. Ще скажіть, що дитинка у класі 6-7
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я з повної сім´ї. Мало того, мидили з бабусею, прабабусею і дідусем. То багато обов´язків по прибиранню і ТД було і у мене
Файна_зупка• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Все, що ви перерахували спокійно практикується і у повних родинах. Скоріше, дуже часто, батько в наших родинах підміняє ще одну дитину.
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Оце більш точно
автор 18 мнеУЖЕ • 04 ноября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну та. Нормально. Але в старших бачу . Коли вже діти вже відчуваєш що дорослі. Більшість справ робити самі.
Не знаю...бачу протест.

Але це не єдина проблема одиноких матерів....

Знаю чотири сім´ї і на певному епапі однакове щось вилазить.

Кажуть що вони вкладають все в дітей , стараються а віддачі не бачить. Не вдячні.
Хоча діти стараються показати свою любов і допомагають як можуть

автор 18 мнеУЖЕ • 04 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ну та, якщо це йде як робота , кожен день.
Я думаю що в повній сім´ї це має робити мама або тато. І дитина іноді ,і коли сама захоче.
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Не знаю...бачу протест.

А яку саме віддачу вони хочуть побачити?
Гостра на язик• 04 ноября 2023
Я із повної сім´ї, готувати прості блюда почала з 7 років. В 12 вже готувала на всю сім´ ю, особливо на канікулах, так хотілося повалятися з книгою) Зараз ненавиджу готувати. І в мене нормальні батьки, просто мама не все встигла і в неї часто були мигрені((((
автор 18 мнеУЖЕ • 04 ноября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Допомога у всьому, повага, визнання авторитету матері.
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ви щось намудрували, автор.
1) у дітей є обов´язки в сім´ї. І то нормально для всих сімей.
2) домашні завдання замість гуляння. Навіть не знаю як коментувати. От коли помити чашку після себе і тільки тоді гуляти. Але , це банальне привчання до порядку. Мама також не хатня робітниця.
3) немає віддачі. Яку саме віддачу чекають від підлітків, якщо вони допомагають?
4) от коли вона вимагає від дорослого сина кидати всіх своїх дівчат чи дружину і бігти відразу до неї, вимагає щоб повністю утримував- оце вже перекладання ролі чоловіка
5) ну і саме гидке. Інцест.
Сусідка знизу• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Не дуже розумію що саме, як робота. Вчити уроки? Так, це обов´язково. Мити ванну? Ну я може засранка але не мию її щодня і тим більше не вимагаю від дитини. Про сидіння з молодшими, то то не від повноти сім´ї залежить, моя мама усе дитинство з молодшими братами нянчилась в повній сім´ї. Взагалі не розумію, які ви проблеми намагаєтесь на що натягнути. Я багато часу і ресурсів віддаю дитині але тому, що маю таку можливість і бажання. Які потім претензії?
Синди Кроуфорд• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Авторитет треба заслужити. Методично з самого першого дня дитини. Тут не можна гримнути кулаком - я тут мать чи що?!

Повагу до речі також.

До допомоги якраз з маленького привчають
Поміркована думка• 04 ноября 2023
Дівчата Гілмор. Серіал старенький і легкий про матір-одиначку
автор 18 мнеУЖЕ • 04 ноября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви щось намудрували, автор.
5) ну і саме гидке. Інцест.
Підтримую ваші думки.
Тільки досліджую це питання.
Стостерігаю і маю такі припущення. Не кажу, що всі одинокі матері мають проблеми.
І тільки вони.
Обов´язки так, привчати так.
Ні мама ні дитина не є хатньою робітницею. Просто бачу як матері диктують правила, ніби правильні і логічні ,але як начальники диктатори , а не як особи які комунікують з дорослими ’людьми’.
Про віддачу, Ну наприклад прийшла я з роботи змучена, а іграшки розкидані, підлога брудна і уроки не зроблені. Я працюю стараюсь, а ти нє. Що робити ? І скільки я це витримаю. Як говорити, щоб мене слухали і що я роблю не так, якщо я це навчила і нормально прошу завжди робити ?
Там-тарарам• 04 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Підтримую ваші думки.
Тільки досліджую це питання.
І тільки вони.
Обов´язки так, привчати так.
Тому що діти - це не дорослі люди. І це нормально, що дорослі з ними розмовляють ні як з дорослими. Ви сильно ідеалізуєте дітей. Вони потребують батьків, а не друзів у вигляді батьків. А зараз якась біда прямо з цим.

АнтиТроль• 05 ноября 2023
Я розумію про що ви. Дівчата, що виховують дітей в повних сім´ях навряд чи можуть вашу думку збагнути.
Якби я могла щось повернути назад - я б пішла до психолога не в сорок років, а набагато раніше. Було б краще і мені, і дітям.