Я шалунья• 05 ноября 2023
Идеальный пиджак/ жакет / блейзер где найти?
Вот такого плана, хорошего качества . Подскажите пожалуйста
Я шалунья
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
ТЦ вам в помощь
Конкретный магазин подскажите где видели такие ?
#Пойду_кгадалке• 05 ноября 2023
А вам правда идут эти гипертрофированные плечи?
Потому что на самом деле этого чуда сейчас полно почти в каждом сетевом магазине
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2023
Найти много где можно, вопрос только в цене. Хорошо пошитый блейзер из качественной ткани с хорошим составом стоит дорого.
Слоник-тоник• 05 ноября 2023
Я собі такий костюм придивилась.. продається окремо і можна повернути якщо не сподобається . Є жакет цього бренду ,то якість чудова,і ціна не фантастична.
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вони нікому не йдуть, як бомжихи - алкоголічки в них. Через років 5 будуть дмвитися свої фото і прозрівати, що я натягла на себе, який жах.
Кишмишная Мая• 05 ноября 2023
Тільки не кидайте тапками, в Секонді гляньте (якщо речі там купуєте) в чоловічому відділі, якість буде суперова, більшість із вовни, підклад натуральний, вибір великий можна і посередині тижня взяти (нещодавно 2 піджаки від Ted baker бачила, ціна на сайті космос, стан новенький, 260 грн заважив всього). Розмір лише потрібно вполювати
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
В Манго, но ценник там сейчас космос
В Манго все дешеве і якість поганенька.
Муууумие• 05 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
В Манго все дешеве і якість поганенька.
3999 піджак - це не дешево
Я шалунья
• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Гуру моды, здравствуйте)))
Заела_пластинка• 06 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
3999 піджак - це не дешево
Дешево, там склад поганий.
Заела_пластинка• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Гуру моды, здравствуйте)))
Не гуру, але потрібно ж трішки фільтрувати тренди, не все на себе п´ялити. Повинен бути свій стиль, смак.