Я така бойова• 05 ноября 2023
Reserved подскажите по размерам
Заказываю в интернет магазине, по их таблице мой размер 38 ,но вся женская одежа на сайте идет с 42 как это понимать? у меня стандартная М какой мне размер брать?
все по ГОСТу!• 05 ноября 2023
Там же під розмірами є таблиці. А потім ще посилання на розширені таблиці.
З таблиці, що під платтям 38 це М.
Блондинка в Законе• 05 ноября 2023
Ось фото їх розмірної сітки, на кожній моделі є посилання. Розміри повноцінні, брала багато речей.
За цю сукню не підкажу, але дійсно гарна річ.
Единорог помог• 05 ноября 2023
Товари з розмірною сіткою часто не співпадають тому ми вже у них більше нічого не замовляємо.