Я така бойова• 05 ноября 2023

Reserved подскажите по размерам

Заказываю в интернет магазине, по их таблице мой размер 38 ,но вся женская одежа на сайте идет с 42 как это понимать? у меня стандартная М какой мне размер брать?
автор Я така бойова • 05 ноября 2023
https://www.reserved.com/ua/uk/zhinocha-suknia-ta-... Кто то видел это платье вживую?хочу заказать

Пліснявілий сир• 05 ноября 2023
Ну по идее 44=М ,но за конкретно их сеткв не скажу🤷‍♀️
Швендяю містами• 05 ноября 2023
На свой стандартный 44(38) беру обычно их s(36)
все по ГОСТу!• 05 ноября 2023
Там же під розмірами є таблиці. А потім ще посилання на розширені таблиці.
З таблиці, що під платтям 38 це М.
Блондинка в Законе• 05 ноября 2023
Ось фото їх розмірної сітки, на кожній моделі є посилання. Розміри повноцінні, брала багато речей.
За цю сукню не підкажу, але дійсно гарна річ.
Единорог помог• 05 ноября 2023
Товари з розмірною сіткою часто не співпадають тому ми вже у них більше нічого не замовляємо.