В гости звали?• 05 ноября 2023
Вражина из шестого класса
Это нормально уже ,или все же ЧП?
Чесно брешу• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Спросите у его мамы, может ребенок тупой,это все равно не повод называть его врагом.
Мама теж тупа
Пишу, не читаю• 05 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
До чого тут репетитор? Моя дитина вміє читати і розуміє українську,грамотно пише.але говорити не може і не хоче. Щось там відповість на уроках.але важко…Діти зараз безліч часу проводять в інтернеті (російськомовному),в школі майже немає спілкування.Багато дітей думають російською.. Якщо ще й оточення російськомовне,то почати РОЗМОВЛЯТИ украінською дуже скаладно.
Батьки самі винуватці ситуації, бо тільки шкодять своїй дитині, розмовляючи російською. Але ж могли б і допомогти, а не ускладнювати життя своєї дитини.
Кому там слова не давали• 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
В даному випадку у мене швидше питання ’а чи був хлопчик’?
Нет, конечно. Любая мама знает, что 6 класс - это уже не младшая школа)
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
И это можете у админов канала спросить,их дело выложить сообщение.
Пожарник• 05 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Басноплетка• 05 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
В нас ьагато дітей пересенців.
Всі чудово розмовляють українською мовою. В родині , можливо російською, але в школі і з україномовними дітьми українською.
Сосиска_Втесте• 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А задача батьків у чому? Продовжувати відстоювати своє священне право не знати державну мову в країні, де живеш?
До чого тут це? Дати люлєй вчительці.аби змінила свої методи. Таким чином вона більше шкоди робить ніж користі.Дитина зненавидить мову через ту пришиблену. Я йшла до школи,незнаючи жодного слова украінською.Але ,дякувати Богу і вчителям.мова стала мені рідною.
Весела бджілка• 05 ноября 2023
Ответ дляПожарник
Удалено администрацией...
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Вы хоть в курсе, куда именно я вас отправила?) Или вы такая же одесситка как я Клара целкин?)
Удалено администрацией...
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Тоді мама має принести довідку і питання відпадуть.
Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
А Ваше діло яке? Тягати сюди різне неперевірене сміття для розкачки мовних срачів?
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Стыдно, что есть одесситы, которые не обладают критическим мышлением...
Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Дитина зненавидить мову не через вчительку, а через своїх батьків, які до 6 класу так і не навчили її української. Бо там явно какаяразніца.
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А ваше дело какое,хочу и тягаю, дело не в языке, в поведении учителя. Если это правда скоро будет продолжение с извинениями.
Крістіна Т а р о• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
В Одесі половина ждунів, давайте, вже не будемо воду варити. Це канал хуйова одесса? За два роки не вивчити українську на базовому рівні? Там точно батьки без особливих потреб?
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляvikohka
заимайтeсь сами, в чeм прблeма?
Я с кем должна заниматься?
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Работайте над этим
Вообще не факт• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
То есть вместо того,чтоб наоборот вызывать, учить и поправлять, надо игнорить? Задача учителя учить
Я коли в першому класі переїхала з україномовної Полтавщини до Миколаєва, за пів року вже говорила російською як усі. А у тієї дитини ’російськомовна челюсть’?
Басноплетка• 05 ноября 2023
В мене в дитинстві були друзі, які приїжджали з Росії в гості на літо.
То діти, до кінця літа, прекрасно розмовляли українською. Тому ніколи не повірю, що за два роки не навчилися мові.
Крістіна Т а р о• 05 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
У нас у всіх були такі друзі.
В гости звали?
• 05 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
Как ему научиться,если географичка два года не вызывает,а учитель украинского похоже перманентно отсутствует.))
Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Дитина 24 години на добу проводить на уроці географії, і це її єдина можливість вивчити мову?
Обижулька• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Откуда у вас вся эта информация?
Поросенка• 05 ноября 2023
В нашем классе много переселенцев дети ходили в садик, но украинского языка не знают 🤷♀️
долой_лама• 05 ноября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Рашка разгоняет фейки..ну ну.
Да, всюду фашисты
вчитель молодших і рібьонок в 6, але місцевим зайде