В гости звали?• 05 ноября 2023

Вражина из шестого класса

https://t.me/xydessa
Это нормально уже ,или все же ЧП?
Мне без сахара• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Какой ’одесский’? Опять тв...ри пытаются Одессу раскачать.

Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
То есть вместо того,чтоб наоборот вызывать, учить и поправлять, надо игнорить? Задача учителя учить
А задача батьків у чому? Продовжувати відстоювати своє священне право не знати державну мову в країні, де живеш?
очки_ннадо• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Два года его не вызывали ,потому что плохо говорит,это по-вашему правильно?
Куди не ВЫЗЫВАЛИ?
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Если у вас нет детей школьного возраста - то вы вообще не в теме поднятого вопроса.
К чему ваш пост?
То есть сама тема для вас ерунда ,вам главное обсудить мою жизнь?
Пишу, не читаю• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ребенок должен поднять сраку? Его тиранят,а не родителей
Батьки повинні підняти сраку та надати додаткові заняття, якщо дитина не встигає за шкільною програмою.
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А вы всему верите, что на заборе написано? Серьёзно?
На форуме все темы для праздной болтовни
Чесно брешу• 05 ноября 2023
Щось недобре з тою Одесою

Бабуся мороз• 05 ноября 2023
Та баньте цю тему, не видіться на провокації - будьте розумніші
Мне без сахара• 05 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Якась біда,люди в Україні мову свою вивчити не можуть за 2 роки.
Интеграционных же курсов нет.
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Разве школа не должна учить языку?
Школа має вчити читати, писати, а також іноземним мовам.
А якщо дитина з родини емігрантів, для якої українська мова є іноземною, то це задача батьків - навчити свою дитину державній мові.
Сосиска_Втесте• 05 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
В мене питання до сім´ї. Що не можна взяти репетитора дитині та вивчити мову. Два роки все це тягнеться, а віз і нині там.
До чого тут репетитор? Моя дитина вміє читати і розуміє українську,грамотно пише.але говорити не може і не хоче. Щось там відповість на уроках.але важко…Діти зараз безліч часу проводять в інтернеті (російськомовному),в школі майже немає спілкування.Багато дітей думають російською.. Якщо ще й оточення російськомовне,то почати РОЗМОВЛЯТИ украінською дуже скаладно.
Баба на горошині• 05 ноября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Нет. Треба починати с батьків. Вони чому не вчили починаючи з народження дитини? Ждуни схоже.
Это повод УЧИТЕЛЮ буллить и оскорблять ребенка?? Люди, вы вообще о чем???
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Куди не ВЫЗЫВАЛИ?
Вы все прочитали?
Пожарник• 05 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
маме давно нужно было решить вопрос. а видно спустя рукава оставили. вот и булят ее ребенка в школе. я бы всех уже вывернула на изнанку. как шелковые были бы
И шо ж вы делади б?
Вы все на уши - а они вам ’не розумием’
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Можна питання?
Тобто дитині в школі дають матеріал українською мовою, книги українською мовою.
Він відповідає російською. Він вдома перекладає матеріал на російську?
Чи яким чином це можливо?
Баба на горошині• 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
а задача учителя оскорблять?
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Значит вопрос уже к школе,почему за шесть лет не научили
очки_ннадо• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Та нема ніякої теми. За 6 років будь який дурко вивчить мову.
Він принципово ігнорить ось і все.
Все йде із родини. Треба батьків до відповідальності

Кому там слова не давали• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
oksi...• 05 ноября 2023
Сміття. Вчителька молодших класів ігнорує учня 6 Кл. Він на перерві приходить, поки вчителька з молодшими класами працює, чи що це ?
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Можна питання?
Чи яким чином це можливо?
Спросите у его мамы, может ребенок тупой,это все равно не повод называть его врагом.
автор В гости звали? • 05 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Удалено администрацией...
Начните с себя
Весела бджілка• 05 ноября 2023
Ответ дляПожарник
И шо ж вы делади б?
Вы все на уши - а они вам ’не розумием’
Удалено администрацией...
Пожарник• 05 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Німецьку за рік вчать.
До В1, что по сути тот же суржик
Но немцы толерантны к мигрантам, украинцы не толерантны к самим себе!
Зоя Жорівна• 05 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
В даному випадку у мене швидше питання ’а чи був хлопчик’?
Ниф_ниф• 05 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Та баньте цю тему, не видіться на провокації будьте розумніші
Підтримую
Обижулька• 05 ноября 2023
В Одессе 6 класс - это младший?
Ответ дляВ гости звали?
Начните с себя
Вы хоть в курсе, куда именно я вас отправила?) Или вы такая же одесситка как я Клара целкин?)
Бабуся мороз• 05 ноября 2023