Хвігура мічти• 05 ноября 2023
Большая грудь. Дискомфорт.
Мне уже за сорок далеко. И эти гормональные изменения приводят , перед месячными особенно, к ещё большему увеличению груди. Вы покупаете минимайзеры, на каких сайтах или магазинах? И вообще тяжело подобрать бюстгальтер. То грызёт, то почти все с паралоном, а мне лучше без паралона, и так грудь большая.
Хвігура мічти
• 05 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я замовляла днями мінімайзер в Натамода. Це вже другий - він безкарскансий, але тримає гарно, ношу на спорт.
І в Марк Спенсер брала в Британії кілька - вони мені більше як щоденні, коли не треба прям дуже тримати груди, а щоб комфортно було носити протягом дня.
На МС гляньте ціни на сайті, там і 12 фунтів за пару є м´які, від Натамода коло 2т грн коштував.
А який сайт, де можна замовити?
ГЛЮкоза• 05 ноября 2023
Ответ дляХвігура мічти
А який сайт, де можна замовити?
я ж написала назви)