Шкварочка• 05 ноября 2023
Можливо є тут гінекологи, чому
Чому при регулярному циклі 28 днів, овуляція тепер на 6,7 день циклу? Чому таке відбувається?
Тримаю свічку• 05 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Так давайте ми вас оглянемо. Зараз рукавички візьму.
Я теж готова.
Автор розкарячуйтесь.
БоВжеВільна• 05 ноября 2023
Автор, моя вам порада. Сходить до лікаря, здайте аналізи, пройдіть УЗД і отримуєте відповіді на всі ваші запитання. Це не дорого і не боляче.
Шкварочка
• 05 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Не повірте, аналізи здавала, ходила і питала, не дають відповіді
Шкварочка
• 05 ноября 2023
Ответ дляШвендяю містами
А ви тест на овуляцію робите?
Ні, я знаю по відчуттям і симпомам, коли вона є. Потім це підтверджували на УЗД
Шкварочка
• 05 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Для того, щоб відповісти на моє питання, огляду не потрібно
Добра всем!• 05 ноября 2023
Буває таке що у жінки відбувається дві овуляціі за цикл. Можливо у вас цей випадок.
БоВжеВільна• 05 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
Серьозно? То дайте відповідь на запитання - коли Ви останній раз були в гінеколога на огляді і здавали аналізи, УЗД.
Добротная• 05 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
Потому что ее нет, все мы индивидуальны, у вас так,вам это как то жить мешает?
Шкварочка
• 07 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
була 24 жовтня, аналізи здавала в тому ж циклі, робилось УЗД, зараз новий цикл. я була у двох різних лікарів-внятного нічого не сказали-буває...
Шкварочка
• 07 ноября 2023
Ответ дляДобротная
по аналізам, УЗД все добре, але читала, що може цикл зменшитись. не хочу цього(
БоВжеВільна• 07 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
йдіть до нормального лікаря, який зможе дати відповідь на ваші запитання
Шкварочка
• 07 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
якраз я була у нормальних , а ще задавала запитання гінекологам в інстаграмі онлайн - глухо
Добротная• 07 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
Так это от аас не не зависит,