Отож, бажані нами, українцями, Ф 16, з якими ми пов´язуємо можливість перемоги в цій війні зараз коштують 30-35 млн дол, а Ф 35 - 235 млн дол (до речі вони виросли в ціні з моменту початку повномасштабного вторгнення в 1.5 разів).
У 2021 році (доходи)надходження до бюджету України склали 1,1 трильйони гривень, (трильйон - це 1000 млрд)з них планували виділити 100 млрд гривень на оборону, маю на увазі лише армію та більше 100 млрд грн потратили у 2021 на велике будівництво від зеленського, 240 млн грн на ОПу. При цьому з березня 2021 росія почала накопичувати війська на кордоні з Україною..
Зараз тут почнуть говорити що заднім числом всі розумні, але здається у владу мусили б по теорії йти самі розумні представники суспільства щоб прораховувати такі ризики і відповідно тратити кошти..
У 2022 році ми витратили на війну 1.6 трлн гривень..
Ответ дляJimson
Чисто американская разработка, компания General Dynamics (USA)
Американские товарищи очень трепетно относятся к боевой авиации, в свое время даже запретили Израилю производить свою модификацию ’Кфир’ (переводится ’львенок’, если не ошибаюсь). Надавили, в том числе и финансово, и закрыли проект.
За ліцезієї виробляє Ф 16, про це пише Вікіпедія.
Nathalie27• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Байдуже хто йде до влади, важливіше за кого голосують виборці
Яка різниця, за кого голосують, якщо Вам байдуже хто йде до влади? Де логіка?
Ответ дляKateSavch
За Египет ничего не знаю. А Турция в нато, очевидно что членам нато дается такое разрешение без проблем. Израиль и Южная Корея являются надежными союзниками сша многие десятилетия.
Египет - темная лошадка, там до Сиси исламисты были у власти. Конфликт между Израилем и Египтом возможен, но ничего, продали им 200 самолетов.
Нам бы тоже продали, за большие деньги. Тут нужно учитывать стоимость обслуживания, оборудование ангаров и ВПП, обучение пилотов. ИМХО, никто не хотел вкладывать бабки, в этом все дело. Про отказ не пишут.
Nathalie27• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Ви у нас спеціаліст із закупівель Ф 16 чи будь якої іншої зброї.. тоді поділіться з нами досвідом чому нам в 2021 році не продали б пару Ф16, чи іншої зброї яка посилила нашу військову міць?
А чому зараз Притула і Ко не збирають на F16? Думаю, бажаючих було б більше, ніж на «Супутник».
Ответ дляNathalie27
Перефразую щоб стало вам зрозуміліше, якщо з першого разу не зрозуміли: балотуватися може хоч кошовий або кива зараз, але вони залишаться на рівні кандидатів і їхня роль в історії України буде рівна 0, якщо за них не будуть голосувати . Так зрозуміліше?
Nathalie27• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Деякі кандидати вже «відмітились» в історії України, тому за них і не голосували
Ответ дляJimson
Та не продали бы нам. Украина молодое государство, с нестабильными элитами. Мы первые 20 лет распродавали все свое огромное военное наследие от совка. Все наши ракеты, танки, самолеты все было слито. Ну кто б нам доверил американские истребители?? Чтоб мы их потом куда-то перепродали?
Ответ дляKateSavch
Получается, пару лет назад не продали бы за деньги, а сейчас бесплатно дадут? Или не дадут?
Ответ дляJimson
Ізраїлю також ’не_продавали’ зброю американці на початку їхньої війни тим не менше вони завжди її купували і мали найсучаснішу і ще що цікаво, ізраїльтянам було байдуже в кого її купувати. автор того поста, що нам не продали б, або ж шанувальниця влади, може провладний троль або ж не розумію для чого вона єрєсь пише..в сучасному світі було б бажання та власні гроші, а купити можна все
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Фінляндія змогла купити у 2021 на млрд євро Ф 35.. мені здається, що коли ти сам купуєш за свої гроші, то головне - це бажання купити, а ті хто хоче заробити, адже виробництво зброї це в першу чергу, бізнес, завжди знайдуться
Нельзя купить никакое серьезное оружие или технику просто так. Есть законы рынка и жесткий контроль
Калашников с патронами хоть обзакупайтесь.
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Нет.не продали. При бомбах на голову в первые месяцы все боялись нявкнуть против росии и партнеров. Самолеты и танки не стоят в автосалонах
Ответ дляИрина-bbd0
Хто вам сказав що не можна? Давайте якось підтверджувати свої слова є якісь факти що ми звертались і нам відмовили у продажу це раз..
І друге, а 100 млрд грн у виробництво своєї зброї також не могли вкласти також забороняли нам?)
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Сори.я написала всё выше
Забейте в гугле ’купить ф16’
Если найдете контакты продавца.то сдам деньги за всех пенсионеров подьезда
Не обижайтесь...просто почитайте про рынок оружия .кто его контролит и геополитку
Забейте в гугле ’купить ф16’
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Фінляндії продали в 2021 , вона на тей момент не була членом НАТО ..
Дело не в нато совсем
Ответ дляJimson
Сейчас могут дать, не важно за деньги или бесплатно. А раньше б не дали. Ну это просто факт. До войны нам много чего не давали, начали давать только как увидели что мы способны обороняться.
Ну вот как вы себе представляете? Про войну разведки знали уже в 2021.
Нам пророчили несколько дней и капитуляцию. Давать вооружение начали лишь тогда когда увидели что мы способны сражаться. И ыы реально считаете что в этих обстоятельствах американцы продали б нам истребители в 2021? Чтобы что? Чтоб эти истребители через неделю войны попали в руки русне?
Ответ дляJave
Если б серьезное военнное оружие можно было просто пойти и купить кому угодно, то тот же хамас не стрелял бы в израиль самодельными снарядами. А тоже б давно закупил ф16 и ракет новейших. Деньги у них есть, лидер хамаса миллиардер.
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
Истребители еще где-то парковать нужно. Зная сколько гнидья среди своих же....сдали бы.разобрали.рванули. а до войны никто не предоставил бы свои площадки для стоянки и обслуживания
Это вкрации)))
Ответ дляИрина-bbd0
Это вкрации)))
Та ні, Ви не праві.. Почитала в Вікі ми виявляється в 2018 планували купити пару літаків Ф 16 2023-25 рр але війна сталась раніше.. і все-таки це не змінює суті, як влада могла не готуватись до війни і не купувати зброю
Ответ дляИрина-bbd0
Это вкрации)))
Але то вже таке питання, просто дивишся що робиться навколо скільки гине українців і ненавидиш кожного хто не зробив щось щоб недопустити війну
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляJave
Я Вас понимаю хорошо! Но это эмоции. А есть реалии