Все частіше це проскакує в пресі і в розмовах людей. Версія про "мирні" переговори, де росії залишаються захоплені території і вони відстають від нас - прям в повітрі висить. Що думаєте, як буде далі, все до цього йде?
Aksinia 111• 04 ноября 2023
Хто підвдить ? Якісь проплачені журналюгі ? Я ще не чула від Зе, чи Залужного , якісь такі натяки .
Khmelnichanka• 04 ноября 2023
Не знаю, до чого дійде.
Але до мирного договору підводять, так.
Лише сліпий не помітить цього.
Але до мирного договору підводять, так.
Лише сліпий не помітить цього.
Nataliiazp• 04 ноября 2023
Нет, к этому не идёт. Но периодически и у меня проскакивает за, когда очередная про погибшего.
_Alekssandra_• 04 ноября 2023
Ответ дляLianaa_06
Так вы ж сами и разносите.
Нигде кроме этого форума не читала про готовящиеся переговоры.
Olga Zelenyak• 04 ноября 2023
Нет, не заметила. Эти разговоры идут всю войну. Ну и потом, кто сказал, что раша готова к переговорам? К переговорам должны быть две стороны готовы. А у путина пару недель назад Одесса была русским городом и вообще он борется за новый мировой порядок.
Напомню, что Херсонская и Запорожская области внесены в рашистскую конституцию как их территории. Хотя они не оккупированы полностью.
Aksinia 111• 04 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви краще послухайте людей, які на фронті. Там правдивіше все буде.
Наприклад ? Дайте пряму мову реального , а не тиктокера ряженого.
Ответ дляAksinia 111
В статье Нюс ньюс неназваные источники про переговоры тихо ’ украинского правительства’. Я думаю, как эта статья противоречит статье Шустера в Тайм, там Зе верит в другое
_Alekssandra_• 04 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Ну чо, он дивіться є коментатори, які такого не чули, а розношу це тільки я. Ніби ж не сліпі, пишуть
Не тільки Ви. Ще одна тема була сьогодні. То ж не Ваша була?
Ответ дляEvga32
Я допишу закінчення перекладу тої статті з іноз видання не а яку опираються ТГ канали:
Пресс-секретарь Совета национальной безопасности Белого дома Эдриенн Уотсон заявила NBC, что любые решения по переговорам должна принимать Украина. США, по ее словам, сосредоточены на продолжении поддержки. Один из высокопоставленных чиновников в разговоре с телеканалом отверг мысль, что Вашингтон может подтолкнуть Киев к переговорам. По его словам, украинские войска действуют «по погоде, а не по геополитике».
Возрастная• 04 ноября 2023
Ні, не помітила. Хоча логічно, що до того йде. Звісно, що вийти на кордони 91го року - то явне шапкозакидання було. Але віддавати те, що було захоплене з лютого 22 року - ні в якому разі не можна. Краще б від самого початку на цій програмі-мінімум зосередились. А не на браваді про кордони 91 року і відпустку в Криму.
Клементина• 04 ноября 2023
Так, якщо люди гинуть, а лінія фронту на місті, що робити?
Який вихід?