пу_пугренчик• 05 ноября 2023

Гарантія на взуття. Інтертоп

Десь пару місяців тому купила кросівки в Інтертопі. Сьогодні помітила, що на носках почала відставати подошва. При купівлі продавець щось казала про гарантію, але я і подумати не могла, що взуття за 5 тис. може бути неякісним. Хто з таким стикався? Що таке гарантія на взуття? Коробку і чек, слава Богу не викинула.
Зараз все скажу• 05 ноября 2023
А что марка обуви, можно узнать? Спасибо

автор пу_пугренчик • 05 ноября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Geox
Відморожена• 05 ноября 2023
Яке взуття? 30днів від дати покупки або від дати сезону , наприклад якщо літом купили зимове взуття
Мамина квіточка• 05 ноября 2023
погугліть закон про сезонність взуття, а то зараз вам місцеві продавалки розкажуть, що возврат 14 днєй😁
на взуття діє трохи інший порядок гарантій
Василина Семеніч• 05 ноября 2023
На спортивную обувь гарантия50 дней с момента продажи.
Если кроссовки не спортивные а повседневные, с подкладкой, то гарантия на них начинается с 15 сентября ( даже если купили вы их раньше) и длится30 дней с 15 сентября
Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
При чому 14 днів на нове і гарантія на ношене вже взуття? Це різні,,парафії,,
Мамина квіточка• 05 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
йдіть вчіть закони, жіночко, я навіть написала, який, пока))

Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я як раз знаю, чоловіче, на відміну від вас
Кракадэ• 05 ноября 2023
https://consumerhm.gov.ua/1527-shcho-potribno-znat...
Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
закон про сезонність взуття?? А номер статті можна ?
Кнопкотиць• 05 ноября 2023
Вони завжди до чеку прикріплюють памʼятку й там же гарантія. У вашому випадку якщо не закінчився гарантійний термін, то вони заберуть на 2 тижні проклеїти той дефект. Якщо після другого такого ремонту знов відклеїться тоді тільки можна просити заміну
автор пу_пугренчик • 05 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Воно то йо, але в чому дитині завтра в школу іти?
Кнопкотиць• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
У дитини лише 1 пара взуття? Це вже ваш клопіт, а не магазину
Тролю як можу• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Вы точно хотите чтобы мы на этот вопрос ответили? У ребенка же не одна пара обуви?
автор пу_пугренчик • 05 ноября 2023
Ну особисто я не вірю, що можна підклеїти подошву так, що вона витримає щоденне носіння в умовах осені. Так, може на пару тижнів/місяців його вистачить але не факт. І так, у дитини саме одна нормальна пара сезонного взуття.
Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Знаходьте чек, зараз вони на ввйбер присилають, відраховуєте 30 днів від дати покупки і будете знати чи є у вас гарантія
автор пу_пугренчик • 05 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Гарантія є. Питання, що ремонт навряд допоможе. І ще Geox виходить лайно (
Непереможна• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
если носили в дождь могут отказать. скажут - оно не предназначено для дождя. сталкивалась
Пишу каліграфічно• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
У дітей навіть фірмове взуття може вийти з ладу за пару разів. Діти так буває не обережно соваються... А ще буває наступають на задник і надривається/ відривається підошва /частина.

Чесно- навіть не знала- що взуття по гарантії хтось прийме... Кому воно треба ці заморочки.

Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно

Ну це гарашки не приймуть, інтертоп наче норм контора
Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Йдіть в магазин в розбиратися , може й замінять вам чи гроші повернуть
Відморожена• 05 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
А як вони доведуть що в дощ? Нічк
Непереможна• 05 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
А як вони доведуть що в дощ? Нічк
экспертиза, слыхали? и если экспертиза признает, что вы нарушили условия эксплуатации, то есть носили в дождь обувь, для этого не предназначенную, вы еще экспертизу и оплатите. почему вы думаете, что умная только вы?
автор пу_пугренчик • 05 ноября 2023
Ну мораль цієї басні така: Інтертоп на висоті. Без жодних запитаннь запропонували заміну на аналогічну пару або повернення грошей. Обрала заміну на аналогічну, бо взуття дійсно зручне. Донька обирати щось інше не схотіла. Піду напишу позитивний відгук.

Чесно готувалась до суперечок та зіпсованого дня, тож дякую магазину за сервіс, а вам дівчата за поради.