Підскажіть, чи приймають зараз обмінники долар ( купюри) 1996. ?
ВасильевнаЯ• 05 ноября 2023
Я когда покупала у нас в обменнике, она клялась божилась что и с приемом проблем не будет. Главное чтобы были не потертыми
Монашка в миру• 05 ноября 2023
Обмінники подуріли. Здавала вчора, то зелені 2006 року і дрібні по 10-20 аж на три сотні прийняли без проблем, а сині сказали не в ідеальному стані, не беремо
. Бо трохи потерті і на деяких маленькі штампики.