Дама_с_коготками• 05 ноября 2023

Что делать, просила стрижку Мирей Матье а получилась Жанна Дарк??

У меня волосы долго отростают!!!!
Evga32• 05 ноября 2023
Згадала Моніку і Фібі))
Сарафанное радио• 05 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Делать укладку, чтоб объемно было. Перестричь в пикси или прорвать шегги.
Уехать в Париж, там Жанну любят.
шегги это каскад?
Emm11117• 05 ноября 2023
Добре що не стрижку Котовського
Emm11117• 05 ноября 2023
До речі про Котовського, візьміть котика! Буде вам компанія на довгі роки) є 3 кота в Києві: 9, 10 і 10 років)
Рассказница• 05 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Уехать в Париж, там Жанну любят.
еще б найти мастера чтобы качественно мог шегги сделать
hrystia• 05 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я ей фото показывала и много и в разных ракурсах
Для цієї стрижк потрібен хороший майстер. Я декілька років в однієї дівчини стриглася, ідеально було. Після того, як вона виїхала, пішла до іншої. Це капець, що настригла. В результаті сказала, що ця стрижка вже не модна 🤔
Брюльтик• 05 ноября 2023
давайте фото, може вам гарно