IEridan• 05 ноября 2023

Підписати документи сусідам на приватизацію землі

Добрий вечір!

Сусідка просить підписати документи, вони з чоловіком приватизують свою землю. Зовсім не розумію, на що звернути увагу, щоб впевнитись, що мої інтереси не постраждають

Моя земля приватизована ще попереднім власником ( я отримала її у спадщину).

На що звернути увагу, щоб не зробити собі гірше раптом?

Дякую
Карусель-весель• 05 ноября 2023
можете и не подписывать, акт о несогласии при двух свидетелях составят ваши соседи, и без вашей священной подписи все оформят.

No problems• 05 ноября 2023
Ви чарівна?
Це просто формальність у вашому випадку.
автор IEridan • 05 ноября 2023
Ответ дляNo problems
Ви чарівна?
Дякую)
автор IEridan • 05 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Дякую!
Мстящий за Зайца• 05 ноября 2023
Просто перевіряєте чи вірно вказані межі їхньої ділянки щоб вони не захватили лишнього і не приватизували та і все, бо підписуючи ви даєте згоду що не маєте претензій
english book• 05 ноября 2023
Можно ли оформить землю без согласия соседей?
Получить подписи соседей необходимо, потому что они являются законными правообладателями смежных участков, имеющих общие границы с владениями, где проводится межевание. Согласование с ними границ позволит в будущем избежать пограничных споров и незаконного захвата части участка
На паровозе• 05 ноября 2023
Я підписую.А якщо не відписувати,то люди і без цього оформлять

Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляНа паровозе
Ви читали питання?
Розвідка Маші• 06 ноября 2023
Где вы такие… от куда вы ????
Измерять ее участок уже будут от ваших законных метрах
Если бы увившегося участка не было кадастра то ещё можно было о чём-то говорить