Ms. Dolly• 05 ноября 2023
Порадьте просту цікаву книжку англійською
Вчу англійську
Шукаю щось таке зохоплююче, щоб бажання дізнатися, а що ж там далі, було сильніше ніж складності читтаня.
То б то якійсь більш менш сучасний бестселлер для масового читача, без надлишкової філософії та описів природи і щоб у автора був простий слог.
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Шерлока читайте
Англійська мова минулих століть? В мене не с2)))
КапитанльнаЯ• 05 ноября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ні, погугіть, є книги для кожного рівня знань, там дуже все просто, так всі вчать
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Та я хочу щось сучасне, щоб хтось поділивсь із останнього прочитанного
КапитанльнаЯ• 05 ноября 2023
Ответ дляMs. Dolly
ОхиИВздохи• 05 ноября 2023
Мені в свій час дуже сподобалась Where Rainbows End (also known as Love, Rosie) автор Cecelia Ahern, ще я Звіяні вітром прочитала, правда я пропускала великі шматки, в основному там де про війну
Copy-Paste• 05 ноября 2023
Поищите в эл варианте The midwife. Очень легко написана, необычный сюжет, будет понятно все только в конце.
Или The invisible life of Eddie La Rue. Тоже необычный сюжет.
Еще -Everything I’ve never told you. О детско-родительских отношениях.
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Дуже дякую!
Звіяні вітром читала у перекладі 2 рази, англійською просто не зможу, не буде мотивації
А за першу пораду , дуже дякую, приглянуся!
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ооо, дуже-дуже дякую!
Щедрик ведрик• 05 ноября 2023
Tell Me Your Dreams Сидни Шелдон. Читается легко и очень захватывает, как и другие его книги. Но на английском я только эту читала.
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляRiesling
Airport ( Hailey)- стандарт для изучающих англ
А для рівня в1/в2 він підійде?
я буквально на днях дочитала у перекладі його Готель, і була у захваті, раніше з цім автором не стикалася, і тут ви його радите, гарне співпадіння)
Ms. Dolly
• 05 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Дякую!!!!
Ms. Dolly
• 06 ноября 2023
Ответ дляRiesling
А ви маєте на увазі оригінал чи адаптовану версію? Бо знайшла, що є версія спрощена/адаптація для b2 рівня
175см55кг19лет (она)• 06 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Поддержу вариант Гарри Поттера. Очень легко читается и интересно
А мне совсем не зашёл, бросила на 5 главе.
Ms. Dolly
• 06 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую, але Гаррі Поттера читала у перекладі у дитинстві раз 10, тому англійською тягнутися через знайомий сюжет буде зовсім не цікаво. Вже пробувала - не зайшло