Для драки• 06 ноября 2023
Сподобалася сумочка
Я завжди люто хейтила, фукала і бєкала на цей бренд, а тут така симпатюля. Здивована сильно.
Хто мав, має шкіряні сумки цього бренду, як вони не одноразові, не лізе все через тиждень носки?
Садова гойдалка• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Не так! Надо с придыханием: Брэээнд!
Кукарачка• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Сейчас напишут, что тот, кто разбирается в брендах, тот поймет
Заліковий троль• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
Я видела хейт только в сторону МК))
from Ukraine• 06 ноября 2023
Да, симпатичная. Ремень длинный, регулируется пряжкой с иголочкой (забыла название таких пряжек)
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Ой, думала, що є на ній Guess. Там з іншої сторони тиснення.
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
А чому фурла? Хороші?
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Аааа точно! Як я могла забути лухарі такого рівня?
Заліковий троль• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Был рюкзак Гесс, недавно его в сторону отложила, устал - 4 года из кожзаменител отлично, в конце только углы немного стерлось. Очки их ношу солнцезащитные и оправы для зрения, все норм.
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Ніжно їх люблю МК - дешеві і невбиваємі, симпатичні, різноманітні.
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Ціна? Як за крило літака мабуть?
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А люблю на довгих, щоб руки вільні були.
Позаземний розум• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Никогда не понимала почему если честно. Есть реально классные модели. И качество хорошее. У меня одна из сафьяновой кожи, а одна из обычной, мягкой. Так им сносу нет. Как новые. Фурнитура тоже отличная.
from Ukraine• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Я тоже люблю
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
А чому фурла? Хороші?
Я трохи відстала від життя. Раніше тут всі фукали на фурлу, потім на мк, тепер гесс.
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Дешеві? Ви шо на шафі купуєте?
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Мне не нравится эта палка
Теж трішки бентежить, вона ще й пластикова, мабуть. Мене цікавить їх шкіра, не знала, що вони бувають шкіряні, як правило лютий дермантин з тряпочкою у них, всі ходять з такими. А ця не брендована, колір гарний, в мене немає ще такої, тренд сезону.
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляparele
Guess?
А чего хейтили-то? У них бывают очень симпатичные и весьма износостойкие сумки.
Не бачила гарних, мені вони як дитячі виглядали, розцяцьковані, а ця прямо здивувала, всі вихідні її роздивляюся.
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ціна? Як за крило літака мабуть?
Можна за 6 + тис взяти, а так 8 з копіками. Поки не шукала в інших місцях. Можемна ЧП шось буде.
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Причем постоянно.
Для драки
• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ні гесс всі обожнюють, це я чомусь на гесс вз´їлася вже багато років.
Червона рута• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Ну не очень то и дешево 4-6 тысяч грн....
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляKaVika29
Сумка как сумка , на сезон можно взять . Я вот такую на лето присмотрела , нравится мне эти . Но я их беру обычно на сезон .
Эта очень нравится как на лето.
А я одну из этих на лето хочу