Для драки• 06 ноября 2023

Сподобалася сумочка

Я завжди люто хейтила, фукала і бєкала на цей бренд, а тут така симпатюля. Здивована сильно.
Хто мав, має шкіряні сумки цього бренду, як вони не одноразові, не лізе все через тиждень носки?
Заліковий троль• 06 ноября 2023
А бренд какой?
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Знаючи совєтчицю фурла😂
Садова гойдалка• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Не так! Надо с придыханием: Брэээнд!
Кукарачка• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Сейчас напишут, что тот, кто разбирается в брендах, тот поймет
Позаземний розум• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
Guess
Заліковий троль• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
Я видела хейт только в сторону МК))
from Ukraine• 06 ноября 2023
Да, симпатичная. Ремень длинный, регулируется пряжкой с иголочкой (забыла название таких пряжек)
Аленький носочек• 06 ноября 2023
Мне не нравится эта палка
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А бренд какой?
Ой, думала, що є на ній Guess. Там з іншої сторони тиснення.
parele• 06 ноября 2023
Guess?
А чего хейтили-то? У них бывают очень симпатичные и весьма износостойкие сумки.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
А чому фурла? Хороші?
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Аааа точно! Як я могла забути лухарі такого рівня?
Заліковий троль• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Был рюкзак Гесс, недавно его в сторону отложила, устал - 4 года из кожзаменител отлично, в конце только углы немного стерлось. Очки их ношу солнцезащитные и оправы для зрения, все норм.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Ніжно їх люблю МК - дешеві і невбиваємі, симпатичні, різноманітні.
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Ціна? Як за крило літака мабуть?
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А люблю на довгих, щоб руки вільні були.
Позаземний розум• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Никогда не понимала почему если честно. Есть реально классные модели. И качество хорошее. У меня одна из сафьяновой кожи, а одна из обычной, мягкой. Так им сносу нет. Как новые. Фурнитура тоже отличная.
from Ukraine• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Я тоже люблю
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
А чому фурла? Хороші?
Я трохи відстала від життя. Раніше тут всі фукали на фурлу, потім на мк, тепер гесс.
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Дешеві? Ви шо на шафі купуєте?
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Мне не нравится эта палка
Теж трішки бентежить, вона ще й пластикова, мабуть. Мене цікавить їх шкіра, не знала, що вони бувають шкіряні, як правило лютий дермантин з тряпочкою у них, всі ходять з такими. А ця не брендована, колір гарний, в мене немає ще такої, тренд сезону.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляparele
Guess?
Не бачила гарних, мені вони як дитячі виглядали, розцяцьковані, а ця прямо здивувала, всі вихідні її роздивляюся.
KaVika29• 06 ноября 2023
Сумка как сумка , на сезон можно взять . Я вот такую на лето присмотрела , нравится мне эти . Но я их беру обычно на сезон .
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Мне только цвет нравится
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ціна? Як за крило літака мабуть?
Можна за 6 + тис взяти, а так 8 з копіками. Поки не шукала в інших місцях. Можемна ЧП шось буде.
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я видела хейт только в сторону МК))
Причем постоянно.
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Мне не нравится эта палка
И мне
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ні гесс всі обожнюють, це я чомусь на гесс вз´їлася вже багато років.
Червона рута• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Ну не очень то и дешево 4-6 тысяч грн....
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляKaVika29
Эта очень нравится как на лето.
А я одну из этих на лето хочу