Для драки• 06 ноября 2023

Сподобалася сумочка

Я завжди люто хейтила, фукала і бєкала на цей бренд, а тут така симпатюля. Здивована сильно.
Хто мав, має шкіряні сумки цього бренду, як вони не одноразові, не лізе все через тиждень носки?
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Дешеві? Ви шо на шафі купуєте?
Ні, в США, на оф. Сайті, а що дорогі, за 80- 300 $ сумки.
KaVika29• 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Эта очень нравится как на лето.
А я одну из этих на лето хочу
Отличный бренд , носится супер . У меня была черная
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляKaVika29
Сумка как сумка , на сезон можно взять . Я вот такую на лето присмотрела , нравится мне эти . Но я их беру обычно на сезон .
Цікава, гарна. Мені ця форма не зручна, є одна такої форми, ношу дуууже рідко.
Болтушка Му• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Знаючи совєтчицю фурла😂
Очень красивая, и я захотела. Цвет просто космос!
Позаземний розум• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Ні гесс всі обожнюють, це я чомусь на гесс вз´їлася вже багато років.
Не все. Я купила, на оф сайте, с виду все отлично. А она буквально через неделю облезла вся. Я в шоке была. Здесь ещё тему создавала, показывала. С тех пор никаких сумок Гэсс.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Мне только цвет нравится
От мене вона кольором і зачепила, і в цілому нічого, палиця не дуже ок. А рощмір класний, зручна в середині.
Тектологиня 80lv• 06 ноября 2023
Бабушка-стайл
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Эта очень нравится как на лето.
А я одну из этих на лето хочу
Перша мені гарнентка, люблю всі відтінки зеленого.
Козачка• 06 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ціна? Як за крило літака мабуть?
Guess як урило літака? Смішно
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Бабушка-стайл
А ви не знали, що бабушка стайл - це тренд.
А покажіть нам приклади дєвушка стайл і жінка стайл. А ну ще і дівчинка стайл, і бейбі стайл. Ну і вікову градацію, щоб ми розуміли які кому дивитися. Дякую.
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляПозаземний розум
И у меня так.
Где то лет пять назад взяла Гесс и через пару недель облезли все бока.
Больше не беру.
Сокодавка ще та• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
У блогерши видела новую модель жакмюс, она не прям дорогая, но все подряд с ними не ходят
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
И у меня так.
Больше не беру.
Также з ТH, але всі чомусь на них моляться. А в них реально носки, футболки і сукенки лише хороші.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Якраз жакмюс зараз у кожної другої продвинутої модниці. Я теж їх не розумію ці сумки, але це вважається зараз модно, круто, трендово. Можливо зрозумію.
Сокодавка ще та• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Так не у бабушки, а у модницы, она в 5 раз дороже вашей с фото) Что тут думать)
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
А что за сумка?
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
А что за сумка?
Жакмюс, погугліть картинки, в інсті всі з ними.
Пухнасті штани• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
А поняла. Не не мое.
автор Для драки • 06 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
А поняла. Не не мое.
І не моє. Я взагалі сучасні тренди рідко розумію, для мене за гранню багато чого, а люди носять, типу гарно, модно, трендово. Мені бррр і фу.
personality• 06 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Guess як урило літака? Смішно
Для більшості їх сумок будь яка ціна тумач