Дівчата, хто купував такі светри, як по якості? Ви задоволені?
Катаються або коляться?
Ответ дляSaturnOVa
ДІвчата, а ще питання по темі -як у цих светрів з розмірами? Можна на їх таблицю орієнтуватись?
Бо вчора отримала штани, обирала розмір згідно своїх параметрів - а вони мені ну дуже великі, так шкода.
Зазвичай беру 14-16 для светрів та кофтинок або топів, дивлячись на склад) цей светр взяла М, то задоволена, він трохи вільного крою