Chaterbox• 06 ноября 2023
Девочки, у кого есть любовник, он всегда все оплачивает, кафе, квартиры?
Вы свои финансы тратите с ним вместе?
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Бывший сам все оплачивал - такси, кафе, квартиры, еду. Лапочка) Нынешний максимум вино купит, встречаемся дома у него. И залипла ж на свою голову...
И у меня такой. Скоро мой ДР, почему-то думаю, что подарок будет скромненький. Как-то готовлюсь, чтобы адекватно отреагировать, не расстроиться открыто. Секс с ним хорош, залипла тоже.
Бурундучиха• 06 ноября 2023
А ещё в молодости моей был любовник, супер мачо, офигенный секс. Но вышло так, что я ему купила подарок на 23 февраля, но встретиться тогда не вышло и встречались на 8 марта. Я ему подарила подарок, а он мне - нет. Это было как прозрение для меня, что я для него значу. Отношения прекратились, но он был лучшим в постели из моих мужчин.
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Бляха... Те ж саме))
Вино купила, суші збиралась замовити і фрукти чи морозиво. А тоді думаю, а на хз воно мені треба?! Поживем - побачим))
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Бляха... Те ж саме))
Нет, ну я к нему собираюсь, поэтому угощения тоже с него. А вот какой подарок будет- интересненько. Если не сольётся раньше
. Отношения не долгие у нас, но про ДР расспросил, знает.
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
То з нього і подарунок і стіл у ваш ДН?)))
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Да, а что мне пакеты к нему нести? Ну может выпить куплю что-то
Я нє Матрьошка!• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Мой мне вообще ничего не подарил на ДР 😂 И секс с ним уже не так уж хорош, хотя вначале сносило крышу, никого так не хотела. Наверное мозги по-тихоньку становятся на место.
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Дождусь и я, а дальше посмотрим. Меня уже немного тяготят эти отношения, он военный, встречаемся редко, только поздно вечером у него дома. Но я понимаю, что с ним или так или никак. Если ещё и подарка не будет, то значит я для него ничего не значу и не стоит продолжать. Хотя мужчина неплохой.
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Я не меркантильная и готова ему дарить дорогие подарки, если это взаимно.
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Хах! Чекаю цього часу)
Рік скаженого сексу. Сьогодні було якось ’не дуже’))
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви правильно мислите, мені треба брати з вас приклад
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
То я так на словах, насправді, день не напише- мене вже розриває, такі качелі. Подзвонить, напише - піднесення, до вечора вже йде спад настрою, думки, що я йому не потрібна, що я тимчасово і тільки для сексу, коли йому зручно. Мені говорили, що у мене тривожний тип прив´язаності і чоловіку треба бігти від мене якнайдалі. Стараюсь тримати себе в руках, йому мозок не виношу, але не вмію будувати здорові стосунки. У всіх стосунках раніше більше віддавала себе, а виявилось, що я душніла нав´язлива. З цим так хочеться не зіпсувати все. Він зрілий, нормальний, психічно здоровий чоловік. Намагаюсь бути такою ж. Та кожного разу впгаюсь- написати першою чи ні, чи не буде це нав´язуванням, чи не набридну йому.
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
О боже! ВпізнаЮ себе!! Тому хочу розірвати стосунки вже з 3го місяця стосунків. Рік! І досі не розірвала( Мене бісить моя прив´язаність((
Бурундучиха• 06 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Треба над собою працювати. Мені попадаються відео психологів різних, які розповідають про стосунки між чоловіком і жінкою. Слухаю- трохи попускає.
Спішу - перекидаюсь• 06 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Я вже їх сотні переслухала.
Головою розумію, що не моя людина, треба уникати, треба закінчити й піти. Мені не подобається його відношення до мене, у нього не зрозумілі мені стосунки з матір´ю його дитини. От все за те, щоб подякувати й розтанути в тумані, окрім моєї логіки(( От же хе.ня(
Бурундучиха• 07 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я вже їх сотні переслухала.
Скільки Вам років? Що шукаєте в цих стосунках? Хочете з ним продовження, сім´ю? Бо я собі сама не можу відповісти на ці питання. Розумію, що військовий, поки він тут служить зустрічатимемося, але його можуть перевести, або, дай Бог, закінчиться війна і він поїде додому чи взагалі в іншу країну, бо такі плани у нього. Тобто перспективи з ним нема, я це розумію розумом. Та й я його мало знаю як людину, можливо і не захотілося б перспективи з ним. І якщо розцінювати чоловіка для сексу тут і зараз- він чудовий варіант. Але ж мені хочеться більшого, щоб стосунки розвивались, щоб покликав з собою, захотів бути разом. А якщо цього ніколи не буде, то я й починати не хочу. У нього не запитувала про нас, бо нас ще нема. Але він говорить, що зараз у нього тільки одні плани - вижити і залишитись здоровим. І я його розумію. Розумом. Серце хоче чути інше.
Спішу - перекидаюсь• 07 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Живіть сьогоднішнім днем. Ніхто не знає, скільки триватиме війна, чим це все скінчиться((
У мене трохи ін історія, ми вже рік разом. І щирості я від нього не отримала, намірів його не розумію. Тому віддавати емоції як в суху землю вже якось не хочеться((
Так, мужчина цікавий, яскравий, секс прекрасний. Але більше нічого не пов´язує, а мене це не влаштовує