Ответ дляLudaSHS
Выборы отбой, сказал
Під час воєнного стану заборонено проводити вибори.
Закон України ’Про правовий режим воєнного стану’:
’Стаття 19. Гарантії законності в умовах воєнного стану
1. В умовах воєнного стану забороняються:
зміна Конституції України;
зміна Конституції Автономної Республіки Крим;
проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування;
проведення всеукраїнських та місцевих референдумів;
проведення страйків, масових зібрань та акцій.
2. Верховна Рада України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня припинення чи скасування воєнного стану, якщо чергові або позачергові вибори до відповідних органів мали бути проведені в період, на який було введено воєнний стан, приймає рішення про призначення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих виборів.’
зміна Конституції України;
Mariya Prokhorova• 06 ноября 2023
Ответ дляalina 94
Цаплієнко пише , що все таки необережне поводження зі зброєю.Показував сину,як користуватися гранатою.
І Ярова написала , інфа дещо змінилася , необережне поводження з гранатою
KozaNostra_I• 06 ноября 2023
Чистосердечное признание?
----
Выборы в Украине сейчас не ко времени и выгодны только России, заявил Владимир Зеленский в своем обращении.
«Мы должны определиться, что сейчас время обороны, время битвы, от которой зависит судьба государства и людей, а не время вбросов, которые ожидает от Украины только Россия. Я считаю, что сейчас выборы не ко времени. !И если нужно поставить точку в том или ином политическом споре и дальше работать только в единстве, то в государстве есть структуры, способные ставить точки и давать обществу все необходимые ответы.! Чтобы не оставалось простора для конфликтов и чужой игры против Украины», – сказал Зеленский.
----
Ваша величність• 06 ноября 2023
Ответ дляalina 94
Хіба вже були проведені експертизи і всі необхідні слідчі дії?
Inna_ya_krasivaya• 06 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
В смысле, о каком совпадении речь, если взрывное устройство было в подарке? Конечно, это убийство.
и почерк рашистов. Что-то не помню чтобы так кого-то убивали в последние годы
Ваша величність• 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Выборы отбой, сказал
Помічники пояснили йому положення чинного законодавства України
Mariya Prokhorova• 06 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
єрмак це і є москалькагебіст
А може його вже перевербували ?
KozaNostra_I• 06 ноября 2023
Ответ для-Ань-
зміна Конституції України;
Военное положение будет продлено на 90 дней. А через 90 дней могут уже и не продлить, специально под выборы.
Ваша величність• 06 ноября 2023
Ответ дляNasta9019
Хай допомогу нормальну дають, тоді буде план, а не 31 танк на 1000+ км фронту, а ви йдіть вперед. І соразмірну з витратами орків в 110 мільярдів, а не 60, 1/3 якої залишиться ще в США.
Хай