Прибрали Хоренка в Залужного, тепер якесь дивне самогубство його заступника, може і випадковість, а може і ні, планомірно викошують команду Залужного..
Під Києвом у себе вдома від вибуху гранати загинув помічник Залужного
Результат:
вже голосів:
144 (81.36%)
Навмисно прибирають помічників
33 (18.64%)
Співпадіння
МамаВероничкиМаргаритки• 06 ноября 2023
Ничего в этой жизни просто так не бывает. А в этом случае- тем более!
Головнокомандувач ЗС України.
Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто.
Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков.
В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині…
З початку повномасштабного вторгнення Геннадій був для мене надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним Силам України і боротьбі з російською агресією.
Причини та обставини будуть встановлені в ході досудового розслідування.
Вічна пам´ять!
Чашечка кофе• 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Тема в топе читаемых уже есть
Це ж Реверанс і мотиви її тем зрозумілі. Заодно можна і провести перепис корисних болванів
Ввечері 3 листопада президент Володимир Зеленським своїм указом звільнив з посади командувача Сил спеціальних операцій Віктора Хоренка.
Це наробило багато галасу – Хоренко каже, що дізнався про новину зі ЗМІ, і що звільнення відбулося в обхід головнокомандувача ЗСУ Залужного, його безпосереднього начальника.
У ОП запевняють, що зробили все згідно з процедурою.
Ответ дляZhukOlena
І не просто рядові військові, а генералітет
Та усі. Народ починає розуміти, що картинки в марафоні та тік току - просто картинки. Шалена корупція від голови до хвоста. Люди гинуть через жадібність верхівки.
І не треба мені казати про нагнітання. Так і є. Просто правду чути неприємно, вгодовані військові з екрану більше тішать око
Генерал-майор Хоренко у ток-шоу ’Української правди’ сказав, що не знає причин такого рішення.
’Спілкувався з головнокомандувачем (Валерієм Залужним – Ред.), який також пояснити мені цього не зміг. Главком мав робити відповідне подання, але мені відповів, що такого не робив. Не розумію, що сталося’, – сказав Хоренко.Військові та експерти обурені, що президент ухвалив таке важливе для оборони країни рішення без погодження з Валерієм Залужним, а також побоюються, що саме Залужний може бути наступним у черзі на звільнення.
Женщина за сорок• 06 ноября 2023
А те , шо заступник мiнicтра МО накрав на мiльярд?. Ну звicно, колишнiй мiнicтр не в курсi шо у нього за спиною коiлося. Отака х..ня малята, одних прибирають, iншi крадуть
Ответ дляdream7
’Щойно звʼязався зі своїм джерелом в правоохоронних органах щодо загибелі помічника Залужного.
За твердженням джерела, все ж таки це було необережне поводження зі зброєю’
Цаплієнко
Вже пробували написати самовбивство.
Залужний написав - убивство.
Вище його пост виклала
Залужний написав - убивство.
Вище його пост виклала
Ответ дляРеверанс
Нащо в Офісі Президента лізуть не свою справу не зрозуміло.Залужний має вибирати професіоналів ,які можуть йому працювати на нашу Перемогу.Переставляти кадри тільки йому,а не по чийомусь дебільному рішенню
Бо декому з ОП не потрібна наша перемога
Mama Chelly• 06 ноября 2023
Я напишу, но меня или забанят или напишут, что я сепар.
Украину продали, все было для того, что бы Россия выиграла. И весь мир ожидал этого.
Но поднялся народ и все в шоке были как народ противостоял.
Но деньги получены и люди прикормлены. Поэтому началось глобальное уничтожение. Зелёнкой просит денег, помощи, оружия - все раскидывается по карманам. В начале войны ещё не так сильно не все крали. Сейчас практически все полковники и выше стоящие. И им пофигизм. Деньги распределили, но ребята сами оделась, сами собрались, сами за дорогу заплатили и добрались под Бахмут на своих же машинах. Там сами же питаются и платят аренду за жилье.
Были неоднократно случаи, когда полковники ребят отправляли на ноль за техникой. Не пойдёшь трибунал. Что бы потом эти же полковники продавали технику за деньги. И им поф.... на жизнь солдат - главное деньги.
Значит их крышуют. И цепочка настроенная.
Сейчас ребят просто как мясо бросают что с оружия и прочего осталось это промолчу. Моё мнение списывают Украину и всех желающих её защитить.
А тут убили так как не доставил что-то нужное или не поделили деньги.
Баньте