Реверанс• 08 ноября 2023
Чому я вважаю що Чaстякова вбили. Версія, яку "ігнорять". Політичні зачистки
Чому я вважаю що Чaстякова вбили. Версія, яку "ігнорять". Політичні зачистки в військах.
Ігор Лапін про зачистки в українській армії методами ФСБ
Результат:
вже голосів:
37 (50.68%)
Вірите в версію пана Лапіна
36 (49.32%)
Вірите що вдома гралися гранат
Волшебная лампа• 08 ноября 2023
А что высшие военные чины прям святые? Может вообще с другой стороны прилетело, мало ли кому насолил
Два заступники втратити за один тиждень Залужному явно допомогли.
Як відрізали обидві руки
Перше попередження - Хоренко.
Якого Залужний не звільняв і був не приємно здивований цією новиною.
Друге криваве попередження - Частяков.
Влада бореться з власною армією ?
Як відрізали обидві руки
Перше попередження - Хоренко.
Друге криваве попередження - Частяков.
Влада бореться з власною армією ?
ёжовые рукавицы• 08 ноября 2023
Нічому не вірю, нічому не дивуюсь,можливе все, що завгодно, 50/50.
Чашечка кофе• 08 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Як відрізали обидві руки
Перше попередження - Хоренко.
Друге криваве попередження - Частяков.
Влада бореться з власною армією ?
Як відрізали обидві руки
Перше попередження - Хоренко.
Друге криваве попередження - Частяков.
Влада бореться з власною армією ?
А ви можете якось свої думки вислювати? А а то тупо копіпастити якось не дуже
Ответ дляРеверанс
Не думаю.
Дуже топорна версія
Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану’
А дописали ещё одну статью.
Ответ дляМerida
А дописали ещё одну статью.
Це звідки про вимагання зброї?
Ответ дляМerida
Кримінальне провадження по еще одной статье открыто.. Откуда оказалоись гранаты в подарке, которые должны быть на войне.
Залужний пише лише про вибуховий пристрій для свого заступника.
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто.
Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков.
В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині…
З початку повномасштабного вторгнення Геннадій був для мене надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним Силам України і боротьбі з російською агресією.
Причини та обставини будуть встановлені в ході досудового розслідування.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
Ответ дляРеверанс
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
Открыто уголовное дело по ещё одной статье
Ответ дляРеверанс
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
А вони друзі.
Головнокомандувач ЗС України.
Вічна пам´ять!
Я вірю Залужному,йому краще знати.
Пару гранат всего. А чего, не заметят же. Увы, сталося, не так як гадалося.
Удалила случайно что написала. Писала о том, что залужный и его окружение - это не одно и тоже
Ответ дляFilomena
Від Лапіна складається враження, що він більше хайпує ніж діло робить.
Звичайно, Ви більше зробили для України чим він ,де поранений був не згадаєте?
Як Вам не соромно взагалі?
Ігор Лапін з червня 2014 р. — учасник АТО, обраний бійцями командиром 2-ї штурмової роти «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» (в/ч ПП В 0624), який підпорядкований ЗСУ. Більш відомий під псевдонімом «Зола», у зв´язку із цим, в подальшому, роту називали «золушки».
За час проведення АТО відзначився як професійний та відповідальний командир. Користується авторитетом у своїх бійців. Під його керівництвом було звільнено 8 населених пунктів в Луганській області, зокрема Щастя, Георгіївка, Лутугине, Успенка, Новосвітлівка та Хрящувате, та інші стратегічно важливі об´єкти.
Штурмовий підрозділ «Золи» брав участь у звільненні Красного Яру, а під час операції зі звільнення Вергунського роз´їзду біля Луганська знищив бійців групи спецпідрозділу по боротьбі з тероризмом РФ «Гюрза» та частину групи підрозділу «Бетмена».
Операція зі звільнення населеного пункту Георгіївка, під керівництвом «Золи» відзначається, як прорив блокади Луганського аеропорту.
Як Вам не соромно взагалі?
Ответ дляРеверанс
Як Вам не соромно взагалі?
Це не відміняє того, що політик з нього не дуже.
Кожен має займатися тим, що йому краще вдається.
Ответ дляFilomena
Ви там в себе розберіться він вас захищав з 2014,чи нічого не робить і хайпує.Він відома людина
Те,що Ви пишете про ветерана,як мінімум не повага
Ігор пише те,що знає.
Ответ дляРеверанс
Ігор пише те,що знає.
Ви доволі смішна.
Можете починати блокувати. Щоб ваші теми знов тухли на пів слові)
Доречі, це ви дизлайки наліпили на пости про дарування гранат? За кого образилися?
Ответ дляМerida
А Тимченко, который подарил? Для вас просто козёл отпущения? Его ж посадят если что. За воровство и дальше по списку
Дивилася відео від військового, де він розповідає, що це безшумна граната.
Тепер звісно не розберешся, але може дитина підірвала ту чеку, а батько вже не зміг виправити ситуацію.
В будь-якому випадку правду бачила лише вдова(