Иошши• 05 ноября 2023

Умеров утвердил кадровую политику на 5 лет

Рекрутинг замість призову: Рустем Умєров затвердив Концепцію військової кадрової політики Міноборони

Міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року.

Документ визначає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони впродовж наступних п’яти років - як під час дії воєнного стану, так і у мирний час.

Головний акцент концепції — гарантоване задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, інтеграція в євроатлантичний безпековий простір, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО.

Очікувані результати:

▪️ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. Строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку;

▪️в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ професійним і вмотивованим особовим складом;

▪️людиноцентричний підхід до управління кар’єрою військовослужбовців з урахуванням їхньої освіти, професійного розвитку, гендерної рівності. Рівні можливості чоловіків і жінок в ЗСУ;

▪️удосконалена електронна система військового обліку;

▪️автоматизовані та цифровізовані процеси управління персоналом;

▪️розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО і ЄС;

▪️ефективна та прозора система грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом;

▪️вдосконалене психологічне забезпечення;

▪️нова культура взаємовідносин між командирами та підлеглими;

▪️належні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби.

Моніторинг та оцінку результатів впровадження концепції здійснюватиме Комітет з питань кадрового менеджменту в системі Міністерства оборони України.
t.me/ministry_of_defense_ua
/8221
автор Иошши • 05 ноября 2023
Кто в курсе?

LudaSHS• 05 ноября 2023
Мы прочитали уже
Это типа к Нато🤷‍♀️

У відомстві зазначили, що концепція, яку підписав міністр, визначає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони впродовж наступних п’яти років — як під час дії воєнного стану, так і в мирний час.

До 2028 гг переход

«Головний акцент концепції — гарантоване задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, інтеграція в євроатлантичний безпековий простір, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО», — зазначили в Міністерстві.
LudaSHS• 05 ноября 2023
А у вас поменялся текст
Я писала - не было
автор Иошши • 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
А у вас поменялся текст
Я писала - не было
Ага. Была ссылка на тг Спасибо админам
genteestupida• 05 ноября 2023
Первый пункт .. надо бы «по желанию « .. с какого перепугу всем этим заниматься если нет желания.
LudaSHS• 05 ноября 2023
Ответ дляИошши
Ага. Была ссылка на тг Спасибо админам
Админы правили? Не вы текст выложили?
автор Иошши • 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Админы правили? Не вы текст выложили?
Да
автор Иошши • 05 ноября 2023
Мне интересно на счет мобилизации
LudaSHS• 05 ноября 2023
Ответ дляИошши
Да
Все говорят про перемены и реформы в армии, это может они и есть. Начало

VivaForever• 05 ноября 2023
С какого года строчку отменят?
LudaSHS• 05 ноября 2023
Ответ дляИошши
Мне интересно на счет мобилизации
Это не касается мобилизации сейчас. Это про срочную и про молодых и про перемены. Это про интеграцию с институтами военной дисциплины Нато
LudaSHS• 05 ноября 2023
Ответ дляVivaForever
С какого года строчку отменят?
Надо искать сам наказ
Пока не видела
https://www.mil.gov.ua/news/2023/11/05/rekruting-z...
Sova splushka• 05 ноября 2023
На словах, на рівні концепції, все начебто красиво і правильно.
А як воно буде в реальності - побачимо. Поки що рано щось оцінювати, ще занадто абстрактно все.
автор Иошши • 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
При военном стане тоже, написано
LudaSHS• 05 ноября 2023
Ответ дляИошши
При военном стане тоже, написано
Да
Не мобилизованных сейчас уже, а это для новых молодых
Мне так кажется
helga2014• 05 ноября 2023
гендерної рівності. Рівні можливості чоловіків і жінок в ЗСУ - Как в Израиле, все-таки?)
VivaForever• 05 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Ну да мед реформу ми вже бачили, підхід нібито європейський, але бабуся за свої гроші купляє антибіотик сумамед за 450 грн при пенсії 3000 грн
Sova splushka• 05 ноября 2023
’Строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку’ - наприклад, ось це можна потім реалізувати як завгодно. Наприклад, простим перейменуванням. Як ото притулки для сиріт перейменували на центри соціально-психологічної реабілітації дітей.
Анна-3f64• 05 ноября 2023
А що значить співпраця вузів України і НАТО?

Flower Girl23• 05 ноября 2023
Вот, из ленты новостей
Призову більше не буде: Умєров затвердив Концепцію кадрової політики Міноборони
https://www.slovoidilo.ua/2023/11/05/novyna/suspil...
Flower Girl23• 05 ноября 2023
Ответ дляVivaForever
С какого года строчку отменят?
Её никто не отменит. Просто она будет теперь называться - ’интенсивная военная подготока’... Очередная ’фигурная лапша’ на наши уши...
Flower Girl23• 05 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Нуя же вчера писала в аналогичной теме, что воевать будут все, и мальчики, и девочки - а вы все на меня фукали...)
Анна-3f64• 05 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Що за тема?
Flower Girl23• 05 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
100%! Или военкоматы в ТЦК....
helga2014• 05 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Та я не фукаю) понятно, что к этому все идет. Если не воевать, то в армии служить будут и парни и девушки.
Flower Girl23• 05 ноября 2023
Ответ дляАнна-3f64
Що за тема?
Ой не помню уже, их вчера несколько было.) И мне вещали, чтобы я не ’нагнетала’... А я просто рекомендую всем быть реалистами и уметь снимать красивую обёртку с нашей реальности...
автор Иошши • 05 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
По контракту же
5cmhybyna• 05 ноября 2023
я ненавиджу війни, зброю і все шо з тим зв´язано, аля субординації, звань рангів ітд.
Мене просто тошнить від того усього.
lilu1990• 05 ноября 2023
Coffee is Love• 05 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Рівні можливості, а не обов´язки.
Присвоєння вищих військових чинів жінкам наприклад, раніше цього не дозволялося.