З вишневого садка• 06 ноября 2023

Дівчата, підкажіть, скільки коштує оформити 1 історію в інстаграм?

Без відео. Суто картинки. Гарненько поєднати кілька картинок, може щось вирізати. Не тупо колаж сіткою, а там в кружечках, щось ще. Гармонійно щоб виглядало.
Ну, як приклад, фото каталожне помади та реальна фотка, як на губах виглядає. Щось можна з сайту брати, щось самому пошукати.
Дякую!
В курсі діла• 06 ноября 2023
Зробіть самі
Несу добро людям• 06 ноября 2023
От этого к вам клиенты не попрут,нажимайте сммщика
hrushyk• 06 ноября 2023
Купа додатків ,які зроблять Вам і кружечки і сердечки і мох з болотом
Той же mojo
автор З вишневого садка • 06 ноября 2023
Часу на це нема. Тому й питаю.
Хочу порахувати вартість роботи приблизно за тиждень/місяць.
В день може бути 3-10 історій
Ответ дляНесу добро людям
Мені не потрібен цілий сммник)
Кундалина• 06 ноября 2023
На ОЛХ видела много таких объявлений с ценами
Печенюшка• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Часу на це нема. Тому й питаю.
В день може бути 3-10 історій
Краще менше, ніж більше. Я тепер від усіх спамерських сторінок відписуюсь. 10 історій +- про одне і те ж в день - це не ок. Хоча, може це я така
Ответ дляКундалина
зайшла - цін немає ні у кого(
Ответ дляПеченюшка
розумієте, я байєр. інста повинна бути, бо це вже як обов´язок)
але я не використовую ті шаблони, що й всі.
у мене свої знахідки. але часу немає, що наводити самостійно красу.
якось так)
Кундалина• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
зайшла - цін немає ні у кого(
Возможно уже убрали, я пол года назад смотрела(
Зоряний Шлях• 07 ноября 2023
Я умею делать типа таких. Делала для подруг / знакомых. Но я не профессионал, конечно) за одну историю 50-70 грн/платили
автор З вишневого садка • 07 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Дякую!
Перемелица• 07 ноября 2023
Скажіть будь ласка з приводу доставки? Я зараз в США, хотіла б наприклад відправити посилку з новими сумками приблизно 100 дол кожна, крім вартості доставки що ще треба платити? І взагалі чи можна так пересилати
Ответ дляПеремелица
відправлення на одного отримувача має бути вмістом до 150 євро.
Якщо більше, будете оплачувати офіційне розмитнення (при проходженні митниці, митна служба оцінить вміст і нарахує вам мито 32-35% на переліміт). Тобто, наприклад, вміст на 250 євро, то додатково ще буде 35% від 100 євро