Царевна_несушка• 07 ноября 2023

Кожного дня задумуюсь про те, що потрібно змінити роботу

Якщо чесно, робота на якій працюю зараз не дуже мені подобається( багато спілкування з людьми, день на ногах, та й до того ж мені просто не цікава ця робота, тримає тільки те, що гарний колектив, адекватний начальник, коли треба підуть на поступки, відпустять, підмінять. Це мене й тримає, оскільки ніколи не знаєш в який колектив попадеш. Попередня моя робота була справжнім гадюшником, де я на заспокійливих днями сиділа😰. Але кожного дня мене мучає те, що я займаюсь не тим, що я вже переросла цей етап, що потрібно йти вперед, що я засиділась на одному місці, та й хотілось би кращу зп мати
автор Царевна_несушка • 07 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Я сейчас в ит, а точнее дело (фоп) связано с ит. Образование совсем другое, курсы только бесплатные с ютуба и курсхантера. На дядь не работать, прибыль побольше вашего. Всегда было это интересно и создавались сайты/ресурсы вне основной работы, для себя (без прибыли), до ковида, из-за него это стало работой
Клас🥰Ви крута💗
Рубаю олівлє• 07 ноября 2023
Я бы уже искала что-то новое. На работе мы проводим большую часть времени и поэтому нужно искать работу, которая нравится. А то потом оглянешься, а кроме нелюбимой работы в жизни больше ничего и не было (
БЦАшка• 07 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так, англійська це мій улюблений предмет завжди був, я люблю мови іноземні. І ви так кажете, ясно нічого. Це якесь знецінення, якщо чесно. Цікаво, що вмієте ви?
Я знаю 2 мови програмування і 4 фреймворка. Те що ви пишете що знаєте ексель, я впевнена що ви його не знаєте. Та і взагалі ексель це інструмент сам по собі не працює.
Рубаю олівлє• 07 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Англійська мова середній рівень, знання word, power point, publisher, excel, раніше захоплювалась створенням сайтів на гугл платформі.
На каком уровне эксель?
автор Царевна_несушка • 07 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Я рада, що ви впевнені. Молодець!
БЦАшка• 07 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
І додам, я не знецінюю. Я реально оцінюю ситуацію. Ось беру я резюме в руки, там пише- ворд, ексель, я просто відкладаю його, бо я не бачу куди мені ваші знання примінити. Ви не включайте обіжаку, а рухайтесь, бо так і будете все життя думати про зміну роботи
Твердая валюта• 07 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так, позмінний графік, більше вільного часу, зп не сама гірша, 17900. Але хочеться чогось більшого
А кем Вы сейчас работаете?
автор Царевна_несушка • 07 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
А кем Вы сейчас работаете?
На ресепшені в стоматології, за освітою провізор. Працювала в поліклініці поки навчалась, але то було просто пекло.
Дайте вподобайок• 07 ноября 2023
Не нужно менять, я считаю. Хороший коллектив - это большая радость, физическая работа - помогает пережить стрессы. Сейчас война, и так тяжело с этим всем, а если ещё и коллектив змей подколодных... Радуйтесь своей работе
автор Царевна_несушка • 07 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
На старій роботі були змії ще ті, як згадую аж....
Твердая валюта• 07 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Хорошая работа, как по мне. Посменная - это огромный плюс. ЗП при вводных данных на сегодняшний день у Вас не самая плохая.
Если коллектив радушный - это тоже очень важно. Вам выше написали, что на работе мы проводим большую часть своей жизни.. Поэтому прежде, чем уходить, особенно если ’ в никуда’ хорошо подумайте.