Швидкоруч• 07 ноября 2023
Сниження слуху, порадьте лора Київ
Вже пів року лікуюся в лорів свого міста,але безрезультатно.Ставлять тубоотит, під питанням отосклероз...слух так і не повернувся(
Радять їхати в Київ,але шукаю дійсно толкового лора, бажано з контактами, щоб зразу потрапити🙏
Злива інформації• 07 ноября 2023
А ви де? У Харкові супер-лор з цих питань є. У Києві ходили з сином в Інфотон
Швидкоруч
• 07 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Я з Черкас)
Порадьте лора з Харкова🙏
Злива інформації• 07 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Я з Черкас)
Порадьте лора з Харкова🙏
Анатолій Власенко, запис 0632505040
Чарівна патика• 07 ноября 2023
Бершадская Вера Сергеевна, зав. отделения на Конева (областная, детская). Автор, звоните ей на мобильный ( она принимает и в детской),
я была у нее, а она уже направляла в областную .
мне помогла очень.
Швидкоруч
• 07 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
мне помогла очень.
Дякую,але я вже у всіх черкаських була,лікування не допомогло
Галя-краля• 07 ноября 2023
Я теж за Селезньова в лор інституті. Дуже допоміг. Грошей не вимагає, зайвого не виписує. Дуже гарний лікар. Ходжу тільки до нього. Рекомендую.
Швидкоруч
• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Дякую
Можливо маєте його контакти?