Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023
Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?
Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не лядь, батьки мені забороняли користуватись чим-то для уникнення вагітності. Я сліпо вірила їм і була віддала Богу
А про не іпстися поза шлюбом там нічо не було? 😅
Мочалкин блюз• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
не 8, а 6
...’не вмер,так здох’.. . яка різниця???
Фізик-ядерщик заочно• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Мужикам ваши родители тоже запрещали предохраняться?
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляdulenok
Сложно быть одинкой с такой-то футбольной
командой....
До футбольної ще трохи не дотягує))
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Дякую, автор, посміхнулась!
Да ви жили таке повне життя. Скільки це у вас партнерів було? Ви рахунку не збилися?
Як тут збитися? Від кожного по дитині
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ой автор, с Вами сексом заниматься опасно.
И сумки нести лучше не помогать. Мало ли...
Злюка бобер• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
звісно. але мені в лікарні сказали, що треба зробити перерву хоч 5 років.
та не слушайте этих неучей, плоитесь на здоровье.. с Вами ж Бог
Фізик-ядерщик заочно• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
скільки дітей - стільки і партнерів. по-вашому, я схожа на ту, що спатиме з усіма підряд?
Вы порядочная! Трахались ради рождения детей! Не то, что мы все
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Безбожні неуки, 💯
А у нас макарошки• 07 ноября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Писец-верующая женщина слабая на передок.
это девушка Робин Гуд, у богатых берет, бедным даёт..
Фізик-ядерщик заочно• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Да ладно. Перед войной смотрела выпуск говорит Украина. Там женщина тоже постоянно рожала от разных мужиков, правда детей подкидывала первому мужу, он их растил, все ждал когда БЖ нагуляется и к нему вернется. Потом этот муж встретил бабку, женился на ней. Бабка запретила принимать очередных, новых детей БЖ, Такой знатный срач в студии был.
У Улицкой такой рассказ был
Злюка бобер• 07 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
а берет точно? я все не читала, поняла что только дает.. до Робина ей далеко
Анонім Завгосп• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Шлях ’в нікуди’ це народжувати кожного року,а не користуватися контрацептивами,вступаючи у безладні стосунки.Ви доросла жінка,а не безглуздий підліток.
А по теме так -не найдете Вы придурка,который взвалит на себя такое ’счастье’
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Безбожні неуки, 💯
Звісно неуки! От не пам´ятаю де там сексом у святих писаннях віддячувати треба. Не підкажете?
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
звісно ні, ви що. я не продаюсь
Злюка бобер• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
звісно ні, ви що. я не продаюсь
дешево.. а дорого продавайтесь. че уж)
Анонім Завгосп• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
ви мене не чуєте. я слухала тільки батьків.
Если бы родителей слушали,то не трахались бы с кем попало
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Я теж безбожниця, до сексу у писаннях не дочитала)
Санька-4b93• 07 ноября 2023
Ответ дляФенте Фря
а как вы закончили учебу, если каждый год рожали?
И кто оплачивал всю эту вакханалию во время учебы и детей кто содержал, пока глубоко, очень глубоко, верующий автор училась на стационаре?