Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023
Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?
Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
Ms. Android• 07 ноября 2023
Це все через те, що ви після сексу не молилась перед іконами, як ваша мама. Бог вас карає.
Хомо_сапиенс• 07 ноября 2023
Ответ дляСвята
Чесно, троль хорошено уровня. Хоть повеселила.
Да ладно. Перед войной смотрела выпуск говорит Украина. Там женщина тоже постоянно рожала от разных мужиков, правда детей подкидывала первому мужу, он их растил, все ждал когда БЖ нагуляется и к нему вернется. Потом этот муж встретил бабку, женился на ней. Бабка запретила принимать очередных, новых детей БЖ, Такой знатный срач в студии был.
Катастрофа• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
ви мене не чуєте. я слухала тільки батьків.
А батьки заставляли вас займатись сексом ?
Усатая полосатая• 07 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Все это еще напечатать и вывалить. Украинцы не ленивый народ, это точно
Толи в декрете сидит и скучно, то ли действительно платят за такое, мне б лень было столько хрени писать
Життє Бентежне• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я хотіла познайомити, але одногрупник відрахувався, як дізнався про мою вагітність
викладач сказав щоб я мовчала, не то відрахує
охоронець сказав, що він не знає мене
той, що допоміг - я його більше ніколи не бачила. віддячила і все на тому
охоронець сказав, що він не знає мене
Боже,я думала,що той,що сумки доніс вам сподобався так,що не втрималася.А це віддяка була.
Усатая полосатая• 07 ноября 2023
Ответ дляСвята
Та какого хорошего, уже по первым строкам видно что херня
Стриптизерка• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
скільки дітей - стільки і партнерів. по-вашому, я схожа на ту, що спатиме з усіма підряд?
Ой автор, с Вами сексом заниматься опасно.
Цикавенная• 07 ноября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Какие зайки, какая лужайка
Как нормальный мужчина может не захотеть 8 маленьких счастий?))
он может просто взять кошку.
Missdior_22• 07 ноября 2023
Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей
Вы що, ще і свідком сексу батьків були?
Прилипало• 07 ноября 2023
Це вже точно російські троллі із вумен сру почали вивчати українську мову.
Фея_3уровень• 07 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ой тролляка уже не виходить в тебе складно писати 😆
Как раз очень даже выходит. Давненько так не отжигали. Умница, автор.
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляMissdior_22
Вы що, ще і свідком сексу батьків були?
у нас була однокімнатна хатина
Усатая полосатая• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
ой ну тут уже и я ржу
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не лядь, батьки мені забороняли користуватись чим-то для уникнення вагітності. Я сліпо вірила їм і була віддала Богу
Автор, пишіть ще
Мочалкин блюз• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
яка ви самотня? як мінімум 8 мужиків мали . а що клепки не вистачає, то це точно.
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
звісно. але мені в лікарні сказали, що треба зробити перерву хоч 5 років.
Они устали у вас роды принимать?
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
не 8, а 6
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
охоронець сказав, що він не знає мене
Автор, є така професія. Ви допомагаєте чоловіку, а він віддячує. І не треба буде їсти картоплю. Ви ж вже готова професійна помічниця
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляП´яна вишня
я не буду займатись блудом
Коленная ложечка• 07 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Крайний чоловик - це по какому?
Ну типу чоловіки в чергу стають і запитують ’Хто крайній?’
бибизяна• 07 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Крайний чоловик - це по какому?
По матрьошечному))))
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не буду займатись блудом
Яким блудом??? Що Ви! Допомогою стражденним!
Усатая полосатая• 07 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Складно - это когда тролля не раскрывают, а тут на первой строке😆
Життє Бентежне• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
у нас була однокімнатна хатина
А зараз?
Де живуть всі дити, батьки,ви?
Missdior_22• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
у нас була однокімнатна хатина
В кого ви така плодовита якщо тільки 1 в сім´ї?і чому ви хочете 9 дитину?
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляMissdior_22
Ніхто не допомагає, віддячити нікому