ПАЦАНКА О• 07 ноября 2023
Джинсы скинни сейчас вообще отстой?
Вы носите или еет?
Борщик• 07 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
Я кстати тоже удивляюсь как я их носила когда была весом 65 кг
со стороны сейчас смотрю ужасно не идут девушкам/женщинам с лишним весом. Когда во время войны на стрессе похудела на 15 кг то сейчас отлично.
вот-вот!!! согласна! ну не идут скинни большинству полных...зачем себя уродовать -непонятно.
Не любовница• 07 ноября 2023
Не отстой, но немодно. Однако я считаю, что можно носить что хочется (если это не старомодная одежда). Сама я джинсы скинни никогда не носила. Не люблю тесную одежду. Да и ноги у меня полноваты для таких джинсов
Борщик• 07 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
З зайвою вагою мало що гарно виглядає, скіні тут ні при чому
ну як Вам сказати....якщо взяти брюки (у тому числі -джинси), із прямими штанинами, несильно високою посадкою (на рівні пупка), важливо -свого розміру (щоб не було ефекта маффіна у талії, бо бачу, що багато корпулентних дам люблять одягати одяг меншого розміру, ніж їм потрібний, наче хтось бачить ті бірки із розміром), то вони будуть виглядати навіть дуже нічого...якщо ще взяти невеличкі підбори, чи кросівки з невеликим підйомом, то візуально навіть фігуру витягнуть...а ось скінні на повних, як я колись писала у іншій темі -це злочин))) некрасиво виглядає це повне обтягнуте тіло, видно як джинси труться між ногами...це просто неестетично...З іншого боку, я розумію, що повненьким важче знайти одяг, а в скінні з еластаном завжди можна влізти...а як хто у таких скінні виглядає, здається, питання не першочергове для багатьох)
Оновлена версія• 07 ноября 2023
Только из Зары вернулась. Купила скини и к ним обьемный верх подстреленный)))
Ms. Сама прямота• 08 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
в кости я не верю))) в концлагере не было широких костей ни у кого.
Я ростом 1,65 мне 65 много было ,понятно что при росте 1,7 это не вес вообще
Ерунда, есть медицинские понятия астеник, нормостеник, гиперстеник.
Ms. Сама прямота• 08 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
потому-что кости это миф, которые себе сами придумали для оправдания.
Образовывайтесь, гугл в помощь.
Дама-мадама• 25 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
Не міф. Я при 50 кг зовсім не худа. Ідеальна моя вага 48 кг. При рості 162см. Моя подруга якщо схудне до 65 кг, до буде виглядати жахливо. Ще в школі її коліно було як два моїх коліна, і це не жир, а тип фігури груша. Її рост 166см. І дуже широкі стегна і масивні ноги, при тому що ребра ’світяться’.