Госпожа Белладонна• 07 ноября 2023
Лазерна єпіляція.
Як часто потрібно ходити. Один майстер каже кожні 4 тижні інший по мірі росту волосся. Як правильно я незнаю. Я пройшла 3 рази з інтервалом 4 тижні , волосся практично не росте але майстер каже що потрібно ходити з таким інтервалом , думаю може змінити майстра? Але ціна там де по міру росту волосся в 2 рази дорожще воно те й на те вийде але як правильно ходити
Без образів• 07 ноября 2023
Вроде надо 2 недели добавлять, 4, 6, 8 и тд
На практике не знаю, была только 1 раз
СКИБИДЫШь• 07 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
відрощувати шерсть, чоловіки люблять волохатих
Да конечно
Зам. зав. Анонима• 07 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
мой оплачивает лазерную, восковую и даже готов электро оплатить,лишь бы лысо там было. но я не хочу электро.
Мастер Пис• 07 ноября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А себе, я дико извиняюсь, он какую делает?